Genç Aday Hülya Gümüş'ten gençlere videolu mesaj

Genç ve dinamik CHP Burdur Milletvekili adayı Hülya Gümüş, sosyal medya hesabında gençlere yönelik bir video paylaştı.

CHP Burdur Milletvekili adayı Hülya Gümüş, yayınladığı video ile gençlere mesaj verdi. Genç ve dinamik aday Hülya Gümüş, sosyal medya hesabında gençlere yönelik bir video paylaştı.

Kendisinin de gençlerin yaşadığı sorun ve sıkıntıları çektiğini dile getiren Gümüş, ". Bugüne kadar bizi anlamadılar. Neler yapmak istediklerimizi, hayallerimizi, beklentilerimizi.... Ama artık bunlara dur demenin zamanı geldi. Bizler genciz, bu ülkenin geleceğiyiz. Biliyoruz ki her şeyin en iyisini hak ediyoruz. Biliyoruz ki biraz gün yüzü görmek, biraz refaha erişmek, biraz adalet, biraz huzur bulabilmek bizim de hakkımız. Adam kayırma-torpilin olmadığı, geleceğimize umutla bakabildiğimiz, bazılarının bizi ötekileştirmediği, mahalle baskısı olmadan rahatça gezip, istediğimiz gibi konuşup, dilediğimiz gibi giyindiğimiz bir hayat istiyoruz." İfadelerini kullandı.

Hülya Gümüş, Mustafa Kemal Atatürk'ün sözüne atıfta bulunarak, " "Benim bütün ümidim gençliktedir" diyen Ulu önderimizin Mustafa Kemal Atatürk'ün güvenini boşa çıkarmamak için sandığa gidin. oyunuzu verin. Çünkü geleceği şekillendirmek sizlerin elinde" şeklinde konuştu.

Hülya GümüşCHP Burdur Milletvekili adaylarıTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.