Güreşçiler Düzce’de mindere çıkacak

Anadolu Yıldızlar Ligi güreş küçükler ve minikler grup müsabakalarına Düzce ev sahipliği yapıyor.

Anadolu Yıldızlar Ligi güreş küçükler ve minikler grup müsabakalarına Düzce ev sahipliği yapıyor.
Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün 2023 yılı Osman Bayraktar sezonu faaliyet programında yer alan "Anadolu Yıldızlar Ligi Güreş Küçük Minikler Grup Müsabakaları" 5-6 Ağustos 2023 tarihlerinde Bahçeşehir Spor Salonunda başlıyor.
Müsabaka haritasına göre Karadeniz 1 ve Karadeniz 2 bölgesinden Düzce’yle beraber 20 takım mücadele edecek. Amasya, Çorum, Bartın, Karabük, Kastamonu, Bolu, Samsun, Sinop, Zonguldak, Düzce, Tokat, Ordu, Giresun, Trabzon, Gümüşhane, Erzincan, Rize, Erzurum, Artvin, Ardahan illerinin 2010 – 2011 – 2012 yaş kategorilerinden oluşan Erkek Takımları Mücadele edecek olup toplamda 340 sporcu müsabakalara katılım sağlıyor.
Depremde hayatını kaybeden şehitleri anmak için Düzce Belediyesi önünden Anıtpark meydanına yürüyüş düzenlendi. Anıt Park meydanında saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Düzce Gençlik ve Spor Müdürü İsa Yazıcı açılış konuşması yaptı.
Akabinde Düzce’ye gelen kafilelere kültür günü etkinlikleri dahilinde Aydınpınar Şelalesi ve Prusias Antik Kenti gezisi düzenlendi. İHA

sporgüreşTürkiyeDüzce

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.