Hülya Gümüş, sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi

CHP Burdur Milletvekili adayı Hülya Gümüş, seçim ziyaretleri kapsamında Bucak ilçesinde bulunan sağlık kuruluşlarını giderek burada çalışan sağlık çalışanlarını ziyaret etti.

CHP Burdur Milletvekili adayı Hülya Gümüş, seçim ziyaretleri kapsamında Bucak ilçesinde bulunan sağlık kuruluşlarını giderek burada çalışan sağlık çalışanlarını ziyaret etti. Milletvekili adayı Gümüş, Alaattin Mahallesi'nde bulunan Sağlık Ocağı'na, Çavuşlar Mahallesi'nde bulunan 1 nolu Sağlık Ocağına, Fatih Mahallesi'nde bulunan 2 nolu Sağlık Ocağına, Çavuşlar Mahallesi'nde bulunan Diş Sağlığı Merkezi'ne ve Toplum Sağlığı Merkezi'ne ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette sağlık çalışanları ile görüşen Milletvekili Adayı Hülya Gümüş, özellikle pandemi süresinde fedakarca çalışan sağlık çalışanlarına bir kez daha teşekkür etti. Sağlık sektöründe görev alan herkesin ülkemiz için çok önemli bir değer olduğunun altını çizen Gümüş, "Kamuda hizmet sunan tüm sağlık çalışanlarının refah düzeyini yükselteceğiz. Bu amaçla sağlık çalışanlarının hak ettikleri temel ücretleri almalarını sağlayacak, ek göstergeleri 3600'den başlamak üzere kademeli olarak yükselteceğiz. Kamuda, sağlık çalışanlarının aylık gelirlerinin en az %80'i temel maaşlarından oluşacak; performansa dayalı ek ödeme sistemini kaldıracağız. Sağlık çalışanlarının atamalarını derhal yapacağız." İfadelerini kullandı.

Sağlık kuruluşlarında şifa arayan hastalara da geçmiş olsun dileklerini sunan Hülya Gümüş, bir an önce sağlıklarına kavuşmaları temennisinde bulundu.

Hülya GümüşCHP Burdur Milletvekili adaylarıTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.