Kamil Özcan ve Gürcan'dan Servet Olpak'a güçlü destek

MHP Burdur Milletvekili adayı Servet Olpak'a, Başkan Kamil Özcan ve Başkan Yılmaz Gürcan'dan seçim çalışmalarında tam destek geldi.

MHP Burdur Milletvekili adayları bugün Yeşilova'da seçim çalışmalarını sürdürürken Burdur'un tanınan ismi Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birlik Başkanı aynı zamanda geçtiğimiz dönemlerde Ak Parti milletvekili adayı da olan Kamil Özcan MHP birinci sıra adayı Servet Olpak'a destek vererek seçim çalışmalarına katıldı.

Başkan Kamil Özcan Yaptığı konuşmada; "Servet Olpak kardeşimi yakından tanıyan birisiyim. Kendisi ile çeşitli görev ve projelerde birlikte çalışma fırsatım oldu. Dürüstlüğüne, hizmet aşkına, hangi makam ve mevkide olursa olsun mütevazi kişiliğine kefil olabileceğim bir kardeşimdir. Burdurumuz'un Yeşilovamız'ın sorunlarını yakından bilir genel sekreterliği döneminde de kimsenin inkar edemeyeceği çok güzel hizmetleri olmuştur. Kendisini vekil olarak Ankara'ya gönderdiğimizde de çok daha büyük hizmetleri olacağını biliyorum. Kendisini yürekten destekliyorum ve tüm hemşehrilerimizin de desteğini istiyorum." dedi.

Yine S.S.Burdur Isparta Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı ve Panko Birlik Denetim Kurulu Üyesi Yılmaz Gürcan'da Olpak'a desteğini belirterek "çiftçilerimizin ve üreticilerimizin sorunlarını yakından bilen ve bu sorunların çözümü için canla başla çalışacağına emin olduğumuz bir kardeşimizi Türkiye Büyük Millet Meclisine göndermek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Seçime bir hafta kala son düzlüğe girdiğimiz günlerde bu anlamlı destekler MHP'de yüzleri güldürüyor.

Birinci sıra adayı Servet Olpak; "iki önemli ismin daha kendilerine desteğinden dolayı teşekkürlerini ileterek bu güven bu samimiyet bizlere güç katıyor bizlere destek olan dua eden her bir kardeşime teşekkür ediyorum inşaallah onları mahçup etmeyeceğiz ve en güzel hizmetleri şehrimizin tüm noktalarına ulaştıracağız dedi."

Servet OlpakMHP Burdur Milletvekili AdaylarıTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.