Karamanlı'da doğalgaz şebekeleri hangi mahallelere yapılacak ?

Burdur'un Karamanlı ilçesinde başlayan doğalgaz çalışmaları ile ilgili Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, açıklamada bulundu.

Burdur'un Karamanlı ilçesinde başlayan doğalgaz çalışmaları ile ilgili Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, açıklamada bulundu. Selimoğlu ayrıca, doğalgaz şebekesi yapılacak mahalleleri paylaştı.

Karamanlı'da doğalgaz şebekeleri hangi mahallelere yapılacak ?

Selimoğlu açıklamasında, ‘’Kıymetli hemşerilerim İlçemize Doğalgaz kazandıracak olmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Yıllara sair yapılacak olan Doğalgaz için öncelikle Sanayi alanında depolama alanının inşaatını yaptık. Tesisat borularının bir kısmı geldi. İlçemizde Torosgaz firmasının 2023 yılı için yaptığı İLK PLANLAMAYA göre Eşeler Mahallesi, Yeni Mahalle, Çamlık Mahallesi ve Hürriyet Mahallesinin 1. Etap Toki’lerden Çamlık Mahallesine kadar olan kısmı yapılacaktır.

Yıllara sair yapılacak planlama ile birkaç yıl içerisinde tüm ilçemiz doğalgaza kavuşacaktır.

İlçemize doğalgaz kazandırılmasını sağlayan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, Enerji Bakanımız Sayın Fatih Dönmez'e Burdur Milletvekillerimiz Sayın Bayram Özçelik'e, Torosgaz Firma Sahibi Sayın Osman Erdemci'ye, Torgaz Yetkililerine ve Emeği geçen herkese şahsım ve çok kıymetli Karamanlı Halkı adına teşekkür ederim' dedi.

Karamanlı doğalgazFatih SelimoğluKaramanlı BelediyesiBurdur doğalgazTürkiyeBurdurKaramanlı

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.