Milletvekili olmadan vatandaşın talebini yerine getirdi

Daha milletvekili olmadan vatandaşın talebini yerine getiren CHP Burdur Milletvekili adayı Hülya Gümüş, gönüllere taht kurdu.

CHP Burdur Milletvekili adayı Hülya Gümüş, daha milletvekili olmadan vatandaşın talebini yerine getirdi, gönüllere taht kurdu.

Bucak ilçesine bağlı Kızıllı köyü ziyareti esnasında bir vatandaşın köyde yapılan düğün salonu bahçesinde kullanılmak üzere parke taşı talebi üzerine hemen kolları sıvayan Hülya Gümüş,  vatandaşın talebini yerine getirdi.

VATANDAŞ TEŞEKKÜR VİDEOSU ÇEKİP GÖNDERDİ

Kızıllı köyünde parke taşlarının geldiğini gören vatandaş, bir video çekerek Milletvekili adayı Hülya Gümüş'e teşekkür etti.

Videoda "Geçtiğimiz günlerde CHP Milletvekili adayımız Hülya Gümüş, köyümüze geldiğinde parke taşı talep etmiştik. Sağ olsun bu ihtiyacımızı hemen giderdi. Parke taşlarımızın bir kısmı geldi daha da 2 kamyon parke taşımız geliyor. Hepinize çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Hülya GümüşCHP Burdur Milletvekili adaylarıTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.