Olpak'tan BİHDER VE DİYANET-SEN'e ziyaret

Servet OLPAK seçim çalışmalarını aralıksız sürdürürken dün akşam saatlerinde Burdur İmam Hatip Okulları Mezun ve Mensupları Derneği ile DİYANET-SEN'e ziyarette bulundu.

Servet OLPAK seçim çalışmalarını aralıksız sürdürürken dün akşam saatlerinde Burdur İmam Hatip Okulları Mezun ve Mensupları Derneği ile DİYANET-SEN'e ziyarette bulundu.

Görüşmede çalışmalarından bahseden OLPAK öncelikle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın güçlü bir destekle seçilmesinin önemine vurgu yaparak ilimizde Cumhur İttifakının geçtiğimiz seçimlerde Reis'e Türkiye ortalaması üzerinde bir oy oranı ile destek verdiğini hatırlattı.

Milli tüm unsurların seçimin öneminin farkında olduğunu bunu kendilerine olan destekten anladıklarını söyleyen Olpak meclis çoğunluğu açısından da Cumhur İttifakının başarısı çok önemli diyerek kendilerine destek istedi. Başkanlara "son günlerde kulağımıza gelen bazı söylentiler bizleri üzmektedir. Diyorlarmış ki; Mhp Recep Tayyip Erdoğan'ı desteklemeyecek. Açıkça söylüyorum ki bu büyük bir iftiradır aramıza nifak sokmak isteyenlerin arzusudur. 15 Temmuz ve sonrasında Mhp'nin şartsız desteği göz önünde iken ve geçtiğimiz seçimlerde ittifak oylarının Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları ile tutarlı olduğu bilinmekte iken bu iftiraların fitne çıkarmaktan başka amacı yoktur. Cumhurbaşkanımız MHP vekilleri ile kanatsız olmaz aksine çelikten zırha bürünür. dedi.

Toplantıya Bihder Başkanı Cemil ÇİÇEK, Bihder Başkan Yrd Murat ERDOĞAN, Diyanet Sen Başkanı Bünyamin ÖZDAŞ, Eğitime Destek Platformu Başkan Yrd Ömer Faruk UĞUZ

Servet OlpakMHP Burdur Milletvekili AdaylarıTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.