Sandıklı Sanjet Yenileniyor, Başkan Çöl Yakın Takipte

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, SANJET A.Ş’nin yeni ısınma sezonundaki hazırlıklarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldılar.

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL SANJET ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ


Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, SANJET A.Ş’nin yeni ısınma sezonundaki hazırlıklarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldılar.
 Afyonkarahisar ili Sandıklı ilçende kullanılan ve ömrünü dolduran SANJET aletleri inceleyen Belediye  Başkan Dr. Mustafa Çöl, yeni sezonda yapılacak olan çalışmaları yakında takibe aldı.
Sandıklı ilçemizin sıcak su ile ısıtma hizmetlerinin daha etkin bir şekilde yürütülmesi amacıyla Başkan Dr. Mustafa Çöl, SANJET aletlerinin durumunu incelemek üzere bir çalışma gerçekleştirdi. Yapılan inceleme çalışmaları sonucunda, ilçede  kullanılan SANJET aletlerinin ömrünü doldurduğu ve yeni sezonda yapılacak olan çalışmalarda kullanılmak üzere yenilenmeye ihtiyaç duyulduğu tespit edildi.

SANJET ısıtma Sistemleri Yenileniyor
      Başkan Dr. Mustafa Çöl, ilçedeki SANJET ısıtma hizmetlerinin kalitesini artırmak amacıyla yeni sezonda yapılacak olan çalışmaları titizlikle inceledi. Bu kapsamda, SANJET’in ısınma hizmetlerinde kullandığı aletlerinin yenilenmesi ve güncellenmesi kararı alındı.
Başkan Dr. Mustafa Çöl, yaptığı açıklamada, “İlçemizin temizlik ve altyapı hizmetleri konusunda her zaman en iyisini hedefliyoruz.
SANJET aletlerimizin ömrünü tamamladığını gördük ve yeni sezonda daha etkili bir hizmet sunabilmek adına bu aletleri yenileme kararı aldık. İlçe halkımızın daha temiz ve sağlıklı bir çevrede yaşamasını sağlamak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

sanjetSandıklı BelediyesiSandıklı SanjetSandıklı Belediye BaşkanıDr.mustafa ÇölTürkiyeAfyonkarahisarSandıklı

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.