Sandıklı Yeni Termal Oteli 10 Ayda Otuz Üç Bin Vatandaş Kaldı

Jeotermal su kullanılan Yeni Termal Otelde ; Kür merkezi, Çamur, Aquapark, Yüzme havuzu, Masaj, Spa gibi etkinliklerin yanı sıra, yöresel lezzetlerin hayat bulduğu lezzetli mutfağı,

YENİ TERMAL OTELİMİZDE OTUZ ÜÇ BİN VATANDAŞIMIZI MİSAFİR ETTİK
Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl tarafından  Sandıklı Belediyesine  tekrar kazandırılan Yeni Termal Oteli, yapılan bakım, onarım ve yenileme çalışmalarının sonucunda, Aralık ayından itibaren otuz üç bin vatandaşımızı misafir etti.
İçerisinde Jeotermal su kullanılan Yeni Termal Otelde ; Kür merkezi, Çamur, Aquapark, Yüzme havuzu, Masaj, Spa gibi etkinliklerin yanı sıra, yöresel lezzetlerin hayat bulduğu lezzetli mutfağı, güler yüzlü personelleri ve uygun fiyatlarıyla vatandaşlarımız tarafından, sonbahar ve kış sezonu içinde büyük rağbet görmektedir.
Konuyla ilgili olarak sandıklı  Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl şu ifadelere yer verdi.
“Sandıklı Termal Otelimiz olarak, misafirperverlik ve kalite anlayışımızı her zaman en üst seviyede tutmaya devam ediyoruz. Özellikle Aralık ayında başladığımız bu yoğun misafir ağırlama süreci, otelimizin ne kadar çok tercih edildiğini gösteriyor. Bu, bizi gururlandırıyor ve aynı zamanda bize sorumluluklarımızı daha da artırma fırsatı sunuyor.
Otelimizin bu kadar çok misafiri ağırlayabilmesi, hem yerel hem de ulusal turizme katkı sağlamamızın bir göstergesidir. Bu süreçte tesisimizde bulunan termal kaynaklarımızdan faydalanarak sağlık ve huzur dolu bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimize en iyi hizmeti sunmaya çalıştık. Bu süreçte otelimizdeki çalışanlarımızın özverili çalışmaları sayesinde bu başarıyı elde ettik. Otelimizin temizliği, hijyen standartları ve konforu, misafirlerimizin rahat bir konaklama deneyimi yaşamalarını sağladı. Misafirlerimizin memnuniyeti, bizim için en önemli önceliktir.
Sandıklı Termal Otelimiz olarak, misafirlerimizi ağırlamaya devam etmekten ve daha fazla kişiye hizmet verebilmek için çalışmaktan gurur duyuyoruz. Bizlere olan güveninizi boşa çıkarmamak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.
Bu vesileyle siz değerli vatandaşlarımıza Otelimize gösterdikleri yoğun ilgiye teşekkür eder, gelecek dönemlerde de sizleri Sandıklı Termal Otelimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isterim.”

Sandıklı haberleriSandıklı BelediyesiDr.Mustafa ÇölYüzme havuzutermal otelTürkiyeAfyonkarahisarSandıklı

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.