Servet Olpak'a, Çine köyünde davullu zurnalı karşılama

Burdur Merkez Köylerinde çalışmalarını sürdüren MHP heyeti akşam saatlerinde Çine köyünde davul ve zurna eşliğinde kalabalık bir topluluk tarafından coşkuyla karşılandı.

 

Bugün Burdur Merkez Köyleri, işyeri ve esnaf ziyaretleri ile çalışmalarını sürdüren MHP heyeti akşam saatlerinde Çine köyünde davul ve zurna eşliğinde kalabalık bir topluluk tarafından coşkuyla karşılandı.

Servet OLPAK; "Artık seçime üç beş gün kaldı gece gündüz demeden ilk günden beri hemşehrilerimiz ile buluşuyoruz. İlk günden bugüne bizlere artarak devam eden bir destek var. Her geçen gün zafere bir adım daha yaklaşırken daha da kalabalıklaştığımızı görüyoruz. Seçim süreci başladığında bizlere şans vermeyenler, seçim kazanma ihtimalini imkansız olarak dillendirenler hatta bu düşüncelerini algı ve manipülasyonlar ile desteklemeye çalışanlar da karşılaşacakları gerçeği kabullenmiş durumdadırlar.

Çünkü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da her fırsatta söylediği gibi MİLLİ İRADENİN KARŞISINDA HİÇ BİR GÜÇ DURAMAZ artık sözün bittiği yerdeyiz halkın iradesi MHP'den yanadır. Bize bunu gösteren tüm hemşehrilerimize hassatende Çine halkına teşekkür ederiz" dedi.

Servet OlpakMHP Burdur Milletvekili AdaylarıTürkiyeBurdurBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.