Yeşilova'daki Atatürk büstlerinin bakım ve onarımı tamamlandı

Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel, ilçedeki tüm Atatürk büstleri ve heykellerinin bakım ve onarımlarının tamamlandığını açıkladı.

Yeşilova Belediye Başkanı Şenel: "Atatürk'ün Anısına Saygı ve Özlemle"

Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel, ilçedeki tüm Atatürk büstleri ve heykellerinin bakım ve onarımlarının gerçekleştirildiğini belirtti. Başkan Şenel, Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının üzerinden geçen yıllara rağmen onun ilkeleri ve düşünceleriyle aydınlanmış bir gelecek için çalışmaların devam edeceğini ifade etti.

Atatürk'ün Mirası Bizim İçin Değerli

Başkan Şenel yaptığı açıklamada, ülkenin kurucusu ve Cumhuriyetin önderi Mustafa Kemal Atatürk'ün mirasının her zaman için büyük bir değer taşıdığını vurguladı. Atatürk'ün fikirleri, ilke ve inkılaplarıyla aydınlanmış bir Türkiye için çalışmaya devam ettiklerini belirten Başkan Şenel, "Atatürk'ün ilkeleri ve düşünceleri ile şekillenmiş bir gelecek için gayret gösteriyoruz. İlçemizdeki tüm Atatürk büstleri ve heykellerini bakım ve onarımlarını gerçekleştiriyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılına yaklaşırken, onun anısına saygı ve özlemle bir kez daha selam duruyoruz" ifadelerini kullandı.

Cumhuriyetin İlkelerine Bağlılık

Başkan Şenel, Mustafa Kemal Atatürk'ün öncülüğünde kurulan Türkiye Cumhuriyeti'nin temel ilkelerine bağlı kalmaya devam edeceklerini ve vatandaşların refahı, huzuru ve güvenliği için çalışmalarını sürdüreceklerini sözlerine ekledi.

Mümtaz ŞenelYeşilova BelediyesiTürkiyeBurdurYeşilova

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.