Yeşilova Hülya kızını bağrına bastı

Seçim çalışmaları kapsamında Burdur'un Yeşilova ilçesini ziyaret eden CHP Burdur Milletvekili adayı Hülya Gümüş'e, Yeşilovalılar yoğun ilgi gösterdi.

Seçim çalışmaları kapsamında Burdur'un Yeşilova ilçesini ziyaret eden CHP Burdur Milletvekili adayı Hülya Gümüş'e, Yeşilovalılar yoğun ilgi gösterdi. "Artık bir kızımız da sensin "diyen Yeşilovalı kadınlar, Hülya Gümüş'ü mecliste görmek istediklerini söylediler.

YEŞİLOVA'DAN HÜLYA GÜMÜŞ'E DESTEK

Sabah saatlerinde başladığı Yeşilova turunda Milletvekili adayı Hülya Gümüş'e, CHP Yeşilova İlçe Başkanı Şükrü Alpuğuz ve ilçe yönetimi eşlik etti. Sağlık kurumlarında çalışan sağlık emekçilerine ziyarette bulunan Gümüş, hasta vatandaşlara da acil şifalar diledi.

ESNAF SIKINTIDA! DERTLERİNİ ANLATTILAR

Yeşilova'da bulunan esnafların dert ve sıkıntılarını dinleyen Hülya Gümüş'e, esnaflar raflardaki fiyat değişikliklerine yetişemediklerini, alım sayım gücünün azaldığını, torbaların dolmadığını, ihtiyaçlarını karşılayamadıklarını ve artık değişimin bir ihtiyaç olduğunu dile getirdiler.

Milletvekili adayı Gümüş, "CHP İktidarında esnafımızın da yüzü gülecek. Buna emin olun. Ekonomik kriz nedeniyle artık esnafımız da bunalmış durumda. Bugün malını satsa yerine koyamıyor, evine ekmek götürecek parayı kazanamıyor. Her gün gelen zamlar, hem vatandaşın hem esnafın belini büküyor. Bu düzen böyle gitmez. Esnafımız kazanacak ki evine ailesine mutlu ve huzurlu gidebilsin. Vatandaşımızın alım gücü olacak ki evinde huzuru olsun, çoluk çocuğu eksiklik yaşamasın" ifadelerini kullandı.

KÖYLÜ KADINLAR: "BİR KIZIMIZ DA SENSİN"

İlçe merkezindeki ziyaretlerinin ardından Yeşilova'ya bağlı Çaltepe, Bedirli, Başkuyu, Çuvallı, Gençali, Bayırbaşı, Karaatlı ve Bayındır köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.Köylerde yaşayan vatandaşlarla tek tek ilgilenen Hülya Gümüş'e Yeşilovalı kadınlar, "Artık bir kızımız da sensin " diyerek destek olacaklarını ifade ettiler.

Hülya GümüşCHP Burdur Milletvekili adaylarıTürkiyeBurdurYeşilova

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.