Yeşilova Mermer'den Çinli dostlarına dostluk yemeği

Burdur'un Yeşilova ilçesinde faaliyet gösteren Yeşilova Mermer Fabrikası, Ticarete gelen Çinli Mermerci müşterilerine dostluk yemeği verdi.

Yeşilova Mermer Fabrikası, Ticarete gelen Çinli Mermerci müşterilerine dostluk yemeği verdi.

Burdur’un Yeşilova ilçesinde faaliyet gösteren Mermer Firması Yeşilova Mermer Pandemi sonrasında Çinli mermercilere dostluk yemeği verdi.

Pandemi nedeniyle uygulanan kısıtlamaların ardından Yeşilova’ya gelen Çinli mermerci müşterilerini Yeşilova Mermer Fabrikasının sahipleri Kazım Çelik, Ali Çelik ve Erol Çelik ağırladı.

Keyifli geçen yemekte dostluklar pekiştirildi. Fabrika sahipleri Kazım Çelik, Ali Çelik ve Erol Çelik Pandemi kısıtlamalarının ardından Mermercilik sektörünün hareketlendiğini Çinli Mermerci müşterilerinin Bölgeye gelip Taş beğendiklerini Yıllardır süren dostluklarının devam etmesinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Çinli mermeci müşterileri ise kendilerini ağırlayan Mermer Fabrikasına Şükranlarını sundu. Dostluk yemeği birlikte çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Çinli mermercilerTürkiyeBurdurYeşilova

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.