KIRKLARELİ (İHA) - Kırklareli öğrenciler kan bağışında bulundu.
Kırklareli’nde Anadolu Lisesi öğrencileri kan bağışı etkinliği düzenledi. Kan bağışı etkinliğinde Kırklareli Vali Yardımcısı Elif Canan Tuncer ile Belediye Başkanı Derya Bulut okulu ziyaret etti. Tuncer ve Bulut, kan bağışında bulunan öğrencilere teşekkür etti.
Çok sayıda öğrenci kan bağışına katıldı.
Sinop'un Türkeli ilçesinde ikamet eden Murat Yaylalı, büyük bir yardımseverlik örneği göstererek Türk Kızılay’ına tam 35 kez kan bağışında bulundu. Yaylalı, gösterdiği bu anlamlı sosyal sorumlulukla Kızılay’ın seçkin kan bağışçıları arasına girmeyi başardı.
Ağrı'nın Patnos ilçesinde düzenlenen kam bağışı kampanyasına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Mardin Valiliği ve Türk Kızılay iş birliğinde “Birbirimize Candan Bağlıyız Mardin” sloganıyla düzenlenen geleneksel kan bağışı kampanyasına vatandaşlar büyük destek verdi.
AK Parti Kütahya İl Başkanlığınca kan bağışı kampanyası organize edildiği bildirildi.
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 27-28 tarihinde düzenleyeceği kan bağışı kampanyasına vatandaşları davet etti.
Kartepe Belediyesi ve Kocaeli Kızılay Kan Merkezi Müdürlüğü’nün işbirliği ile “Senin 15 dakikan başkasının bir ömrü olsun” sloganıyla 8.kez düzenlenen kan ve kök hücre bağışı kampanyası geniş katılımla gerçekleştirildi.
Yorumlar (0)