Antalya Isparta karayolunda 1 kişinin yaralandığı kazadan sonra bir kaza daha meydana geldi.
Kaza, 11 Aralık Pazartesi günü saat 08:00 sularında Burdur ili Bucak İlçesi Susuz Kavşağının az ilerisinde meydana geldi.
Edinilen bilgilere göre, 07 AFR 992 plakalı araç ile 32 PE 289 plakalı aracın karıştığı trafik kazasında 3 kişi yaralandı. Kaza sonrasında 112 Acil Çağrı Merkezine yapılan ihbar üzerine takviye olarak sağlık ekipleri sevk edildi.
Kazada yaralanan Ramazan D., Cevdet B. ve Alaaddin Ş., ilk müdahalelerinin ardından ambulans ile Bucak Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
Antalya Burdur karayolu üzerinde çıkan araç yangını sonrasında bölgede uzun kuyruklar oluştu.
Antalya - Bucak - Burdur karayolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı. Antalya Burdur karayolu İnsuyu mevkiindeki kaza detayları burada...
Antalya Burdur karayolu üzeri Çubuk Beli Mevkiinde araç yangını meydana geldi.
Antalya Burdur karayolu üzerinde meydana gelen tek taraflı trafik kazasında 1 kişi yaralandı. Detaylar için tıklayın...
Burdur Bucak'ta kahve keyfi mi yapmak istiyorsunuz? Roberts Kafe 2. şubesinde sizleri bekliyor! Geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlarla her damak tadına hitap ediyor. Detaylar burada...
9 günlük Kurban Bayramı tatilinin sona ermesi ile birlikte Burdur'da Antalya ve Fethiye gibi tatil beldelerinden dönen tatilcilerin yoğunluğuna bağlı olarak trafik yoğunluğu devam ediyor.
Yorumlar (0)