Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’ten 105 Gün Sonra Sevindiren Fotoğraf !
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek yaşadığı zorlu günleri atlattı ve 105 gün aradan sonra taburcu oldu.
Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin BÖCEK 'in en kısa sürede Antalyanın hizmetinde görevinin başında olacağına olan inancımızla geçmiş olsun diyoruz NNC MEDYA
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Batı Akdeniz Muhtarlar Federasyonu ve Antalya’nın 19 ilçe muhtar temsilcileriyle bir araya geldi. Detaylar haberimizde...
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret ederek Oğuzhanspor forması hediye etti. Ziyarette spor kulüpleri arasındaki iş birliği konuşuldu.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in Kumluca’ya kazandırdığı yaklaşık 7 bin metrekarelik Atatürk Stadyumu’nda tüm yapısal imalatlar tamamlandı.
Projenin, ikinci ayağı Büyükşehir Belediyesinin Konyaaltı Varyant EKDAĞ Sosyal Tesisleri’nde deniz ve kıyı temizliğiyle başladı.
Antalya Büyükşehir Belediyesi üretimin her alanında vatandaşların yanında olmayı sürdürüyor.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanlığı'na seçilmesinin ardından 2021 yılından bu yana yapılmayan Antalya Şehircilik ve Teknoloji Fuarı'nı yeniden hayata geçireceklerini açıkladı.
Yorumlar (0)