Antalya

Antalya Büyükşehir ve 19 ilçe belediyesini almaya talibiz

AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin, geçen ay yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerini değerlendirdi. İşte detaylar...

Antalya Büyükşehir ve 19 ilçe belediyesini almaya talibiz

AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin, geçen ay yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerini değerlendirdi. Kaş Belediyesi Toplantı Salonu'nda yapılan değerlendirme toplantısında konuşan AK Parti İl Başkanı Ali Çetin, büyük bir zafere imza attıklarını belirterek, "Antalya'da 19 ilçe belediyesini ve Büyükşehir Belediyesini almaya talibiz. Antalya’da iddialıyız” diye konuştu.

AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin, Cumhur İttifakı'nda yer alanların birbirine kenetlendiğini anlatarak, “Vatandaş Karabağ’ı, Orta Doğu’yu, Balkanlar’ı, Afrika’yı, dünyadaki mazlumları destekleyen liderin arkasında durdu. Cumhur İttifakı'nın arkasında durdu. Büyük bir zafer elde ettik. Beş yıl daha Cumhurbaşkanımız hizmetine devam edecek” dedi.

Avrupa’nın birçok ülkesinde seçim öncesi ve sonrası gazete manşetlerinin değiştiğine işaret eden Çetin, 'Osmanlı’dan sonra çökerttik, bitirdik' dedikleri Türkiye Cumhuriyeti’nin şahlanış dönemine tanıklık ettiklerini dile getirdi.

“Antalya’da iddialıyız”

Çetin, seçimin ardından değerlendirmeler yaptıklarını aktararak, şöyle konuştu:

“19 ilçe belediyesini ve Büyükşehir Belediyesini almaya talibiz. Antalya’da iddialıyız. Bize düşen vazife çalışmak, geçmişte ne yaptığımızı anlatmak. En kısa sürede teşkilatlarımızda kongre süreci başlayacak. Yerel yönetimlerde hem Kaş’ı tekrar almak hem de Büyükşehir’e ciddi katkı koymak adına çaba sarf ederek, yolumuza yenilenerek devam etmemiz gerekiyor. Bu süreci beraberce yöneteceğiz.”

“Cumhuriyetimizin 100. yılında güzel bir başlangıç”

Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş da İl Başkanı Çetin’e destek vermeye devam edeceklerini söyledi. Bundan sonra da çalışmalarını sürdüreceklerini belirten Başkan Mutlu Ulutaş, “Yeter ki devletimiz var olsun. Yeter ki Cumhurbaşkanımız liderliğinde ülkemiz yoluna devam etsin. Yeter ki Türkiye düşmanları sevinemesin. Bundan sonraki süreçte bizim yapmamız gerekenler vatandaşlarımızı, hemşehrilerimizi, milletimizi birleştirmek. Cumhurbaşkanımız liderliğinde Cumhuriyet'imizin 100. yılında güzel bir başlangıç oldu” ifadelerini kullandı.

Toplantıya; İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Bayram Doğan, İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keyik Yılmaz, İlçe Başkanı Okay Bilgin de katıldı.

Antalya Büyükşehir ve 19 ilçe belediyesini almaya talibizAntalya Büyükşehir ve 19 ilçe belediyesini almaya talibizAntalya Büyükşehir ve 19 ilçe belediyesini almaya talibiz

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  SEVDİM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adaylarından Hakan Tütüncü Ankara'da
Yerel Yönetim

Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adaylarından Hakan Tütüncü Ankara'da

Antalya’da Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığında en güçlü adayların biri olarak gösterilen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü Ak Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin’le Ankara’da.

AK Parti Antalya Milletvekilleri mazbatalarını aldı
Bölgesel

AK Parti Antalya Milletvekilleri mazbatalarını aldı

Antalya’da 14 Mayıs'ta yapılan seçimlerde milletvekili seçilen AK Parti milletvekilleri mazbatalarını aldı. İşte 28. Dönem Antalya Milletvekilleri....

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 100 bini aşkın Antalyalı eşlik etti
Bölgesel

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 100 bini aşkın Antalyalı eşlik etti

Antalya'da sahneye, 'Haydi Söyle' seçim şarkısı ile çıkan ve parçaya eşlik eden Erdoğan, mitinginin sonunda ise Cengiz Kurtoğlu'nun, 'Duyanlara Duymayanlara' şarkısına da söyleyerek eşlik etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Antalya'ya geliyor!
Bölgesel

Cumhurbaşkanı Erdoğan Antalya'ya geliyor!

14 Mayıs'ta yapılacak seçim çalışmalarını sürdüren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2 Mayıs’ta Antalya’ya gelerek Kepez’deki mitingde halka hitap edecek.

Antalya'dan AK Parti Milletvekili Aday Adayları listesi açıklandı
Bölgesel

Antalya'dan AK Parti Milletvekili Aday Adayları listesi açıklandı

Antalya'da AK Parti'nin aday adaylık başvuru sürecinin tamamlanmasının ardından Antalya AK Parti Milletvekili Aday Adaylarının tam listesi yayımlandı. İşte detaylar...

Ak Parti Antalya ilçe Başkanları belirlendi
Yaşam

Ak Parti Antalya ilçe Başkanları belirlendi

AK Parti Antalya’da istifa eden ilçe başkanlarının yerine 9 ilçe başkanı atandı AK Parti Antalya’da Kepez, Döşemealtı, Aksu, Alanya, Gazipaşa, İbradı, Korkuteli, Elmalı ve Demre