Antalya’da evsiz adam, iş merkezi önündeki kaldırımda ölü bulundu. Mendil satarak geçimini sağladığı öğrenilen yaşlı adamın üzerinden ise sadece iki mendil çıktı.
Olay, saat 09.30 sıralarında Muratpaşa ilçesine bağlı Balbey Mahallesi 419 sokakta bulunan 4 katlı iş merkezinin önünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kaldırımda hareketsiz yatan bir kişinin olduğunu görenler, durumu 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi. İhbarla birlikte olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Belirtilen adrese gelen sağlık ekipleri ekiplerin yaptıkları incelemede, 60'lı yaşlardaki adamın hayatını kaybettiğini belirledi.
Üzerinden kimlik çıkmayan kişinin ceplerindeki iki mendil ise ekiplerce muhafaza altına alındı. Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmasının ardından yaşlı adamın cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Antalya Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.
Hayatını kaybeden kişinin evsiz olduğu ve geçimini mendil satarak sürdürdüğü öğrenildi.
Bursa'da hava sıcaklarının artması sebebiyle meydana gelen plankton patlaması sonrası İznik Gölü turkuaz renge büründü. Ortaya kartpostallık görüntüler çıktı
Kırıkkale'nin Çelebi ilçesinde, Türkiye'nin en uzun nehri Kızılırmak'ın kenarında yer alan yeşil doğa manzarası, bozkırın ortasında bölgeye ayrı bir canlılık katıyor.
Burdur'da çöplük bölgesinde köpeklerin yaşadığı alana atılmış 20 buzağı ölüsü tepkilere neden oldu. Detaylar için tıklayın....
TCDD'ye ait hızlı trenlerin bir kısmı Sakaryalı firma Buzdağı su reklamı ile kaplandı.
Kırklareli'nin Vize ilçesi Kıyıköy beldesinde yaşayan Ahmet Kurt, denize karşı olan bir mağaraya yerleşti.
Afşin ilçesinde Berit Dağı ve diğer yüksek yerlerde çıkan hazeran çiçekleri kartpostallık görüntüler oluşturdu. Bu eşsiz manzarayı görmek isteyen vatandaşlar hazeran çiçeklerinin olduğu yere gelip şehrin stresini attı.
Yorumlar (0)