Antalya’da elektrikli sobanın devrilmesi sonucu gecekonduda çıkan yangında bedensel engelli genç, babası tarafından son anda kurtarıldı. Dumana maruz kalan ve ellerinden yaralanan genç, sağlık ekiplerince hastanede tedavi altına alındı.
Muratpaşa ilçesine bağlı Balbey Mahallesi 450 Sokak üzerindeki altı iş yeri olan bir gecekonduda saat 11.30 sıralarında çıktı. Elektrikli sobanın devrilmesi sonucu çıktığı belirtilen alevler bir anda evi sararken, bu sırada odada bulunan bedensel engelli Cengizhan Çiftçi adlı genç, babası Cuma Çiftçi tarafından dışarı çıkartıldı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Belirtilen adrese gelen itfaiye ekipleri yangına müdahalede bulunup söndürdü. Yangında gecekondu ve alt kattaki iş yeri zarar görürken, dumandan etkilenen ve ellerinden yaralanan engelli genç sağlık ekiplerine teslim edildi. İlk kontrolü ambulansta yapılan genç, ardından tedavi için ambulansla hastaneye kaldırıldı.
Evi yanan Çiftçi ailesinin komşusu Yaşar Avaç, "Ben komşularıyım. Evdeydim, yangın olduğunu söylediler ve birden dışarı fırladım. 3 çocuklu bir aileler. Yangın anında evden kaçtılar" dedi.
Yangınla ilgili inceleme başlatıldı.
Antalya’da 10 katlı binanın ikinci katında çıkan yangın, büyük korku yaşanmasına sebep oldu.
3'üncü kez yandı, bitişikteki ev sahibi isyan etti
Sahibinin evde olmadığı yangında komşular büyük üzüntü yaşadı. Evi yanan aile yardım istediler Devamı Haberimizde..
Antalya’nın Manavgat ilçesinde şarjdaki cep telefonunun ısınarak patlaması sonucu çıktığı değerlendirilen yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesi sonrası diğer dairelere sıçramadan söndürüldü.
Antalya'nın Manavgat ilçesinde turizm çalışanlarının kaldığı binada çıkan yangın, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. İşte detaylar..
Antalya'nın Manavgat ilçesinde faciadan dönülen ve 13 kişinin dumandan etkilendiği yangında kundaklama şüphesi araştırılıyor. İşte detaylar...
Yorumlar (0)