Antalya’nın Kumluca ilçesinde otomobil ile cipin kafa kafaya çarpıştığı kazada 2 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi de yaralandı.
Kaza, saat 17.50 sıralarında Kumluca-Finike Karayolu Hacıveliler Mahallesi ile Hızırkahya Mahallesi arasında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Finike’den Kumluca yönüne giden Emin Şener idaresindeki 07 TU 186 plakalı otomobil, karşı yönden gelen A.Ü. yönetimindeki 07 HBR 79 plakalı ciple kafa kafaya çarpıştı. Kazayı görenler durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. Kaza yerine ambulans, itfaiye ve jandarma ekipleri sevk edildi. Otomobildeki Aysun Karakaya (41) kaza yerinde, Emin Şener (67) ise kaldırıldığı özel hastanede hayatını kaybetti. Arka koltukta oturan Aysun Karakaya’nın kızı G.K. (11) hafif yaralanırken, cip sürücüsü A.Ü. (23) ve yanındaki E.Ç. (58) de kazayı hafif yaralı olarak atlattı. Yaralılar A.Ü., E.Ç. ve 11 yaşındaki G.K., ambulansla götürüldükleri Kumluca Devlet Hastanesinde ayakta tedavi edildi. Cumhuriyet savcısının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından cenazeler Kumluca Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.
Kazaya karışan iki aracın da hurdaya döndüğü görüldü. Kazayla ilgili inceleme devam ediyor.
Kumluca Yazır Mahallesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi hayatını kayıp etti.
Antalya'da küçük demir bilyeler atan havalı tüfek ile intihara kalkışan bir kişi ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.
Antalya 12 saat içinde adeta 4 mevsimi yaşadı. Dün gece etkili olan şiddetli yağış ve fırtınanın ardından bugün ise sıcak ve güneşli hava etkili oldu. Detaylar haberimizde
Antalya’da telefonda kendisini polis olarak tanıtıp, “Kimliğinin şüpheli şahıslar tarafından terör eyleminde kullanıldı’ sözleriyle bir kişiden 850 bin TL değerinde ziynet eşyası ve dövizi elden alan şahıs, polis ekiplerince yakalandı. Nitelikli dolandırıcılık suçundan adli makamlara sevk edilen şüpheli tutuklandı.
Kadın Hastalıkları ve Doğum Perinatoloji Uzmanı Prof. Dr. Selahattin Kumru, obezite cerrahisi geçirmiş kadınların sağlıklı gebelik şansının arttığını, gebelikle ilgili istenmeyen bazı sorunların da azaldığını söyledi.
Antalya'da Kepez Belediyesi, Duraliler Mahallesi'nde dün meydana gelen hortum felaketinde oluşan olumsuzluklara müdahale etti.
Yorumlar (0)