Antalya’nın Serik ilçesinde balık tutmak için evden çıkan ve kendisinden 2 gün boyunca haber alınamayan 14 yaşındaki çocuk, vatandaşlar tarafından sokakta yürürken bulunup polise teslim edildi.
Edinilen bilgiye göre, Serik ilçesine bağlı Akçaalan Mahallesinde yaşayan 14 yaşındaki Yusuf Faruk Cirit ailesine bisikletiyle balık tutmaya gideceğini söyleyerek ırmak kenarına gitti. Akşam olunca eve dönmeyince ailesi tarafından emniyete kayıp ilanı verildi. Ekipler kayıp çocuğun bulunması için çalışma başlattı.
Olaydan 2 gün sonrası Cirit, vatandaşlar tarafından fark edilince polise haber verildi. Polis ekipleri, 14 yaşındaki çocuğu ailesine teslim etti. İHA
Karabük'te kendisinden haber alınamayan bir kişi ormanda ölü bulundu.
Erdek ilçesindeki Erdek Askeri Kamp bölgesi sahilinde denizde kaybolan Türk Silahlı Kuvvetleri mensubu bir albayın kızı olan emekli öğretmen B.Ş. (55) için arama kurtarma çalışmaları devam ediyor.
Çorum’un Laçin ilçesinde kayıp olarak aranan Alzheimer hastası yaşlı adamın cesedi sulama kanalında bulundu.
Adana’da dün akşam Seyhan Nehri’ne atlayarak kaybolan kişi bugün sabah saatlerinde dalgıç polisler tarafından ölü olarak bulundu.
Niğde merkez Fertek Mahallesinde boş arazide erkek cesedi bulundu.
Antalya'nın Kemer ilçesine tatile gelen Rus turist Nadezhda Yarygina, 8 Ocak'ta ülkesine dönmesi gerekirken ortadan kayboldu. Detaylar haberimizde...
Yorumlar (0)