Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), 2024 yerel seçimleri için Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayını belirledi.
CHP Genel Merkezi tarafından kesinleştirilen adaylık, Antalya'da partililer ve vatandaşlar arasında olumlu bir şekilde karşılandı. Muhittin Böcek'in, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı için güçlü bir aday profili çizdiği ve daha önceki görev süreçlerindeki performansıyla tanındığı belirtiliyor.
Muhittin Böcek'in resmi adaylık açıklaması ve destekçileriyle buluşması, 27 Ocak 2024 Cumartesi günü saat 14.30'da Antalya Havalimanı'nda gerçekleşecek. Ardından saat 15.00'te CHP İl Başkanlığı'na ziyarette bulunacak.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Batı Akdeniz Muhtarlar Federasyonu ve Antalya’nın 19 ilçe muhtar temsilcileriyle bir araya geldi. Detaylar haberimizde...
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret ederek Oğuzhanspor forması hediye etti. Ziyarette spor kulüpleri arasındaki iş birliği konuşuldu.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in Kumluca’ya kazandırdığı yaklaşık 7 bin metrekarelik Atatürk Stadyumu’nda tüm yapısal imalatlar tamamlandı.
Projenin, ikinci ayağı Büyükşehir Belediyesinin Konyaaltı Varyant EKDAĞ Sosyal Tesisleri’nde deniz ve kıyı temizliğiyle başladı.
Antalya Büyükşehir Belediyesi üretimin her alanında vatandaşların yanında olmayı sürdürüyor.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanlığı'na seçilmesinin ardından 2021 yılından bu yana yapılmayan Antalya Şehircilik ve Teknoloji Fuarı'nı yeniden hayata geçireceklerini açıkladı.
Yorumlar (0)