Antalya’nın Serik ilçesinde çıkan yangında soğuk hava deposunun plastik kasa bölümü alev topuna döndü .
Yangın, saat 11.00 sırasında Serik ilçesi Cumalı Mahallesi Çandır kavşağındaki bir soğuk hava deposunun plastik kasa bölümünde çıktı. Bir anda alevlerin yükseldiğini gören çalışanlar durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. İhbarla adrese çok sayıda itfaiye ve jandarma ekibi sevk edildi. Alev topuna dönen soğuk hava deposunun yanında petrol istasyonunun olması nedeniyle korku dolu anlar yaşandı. Yangını ekipler yarım saat içinde kontrol altına aldı. Binlerce kasanın yandığı yangında, büyük çapta maddi hasar meydana geldi.
Antalya'nın Aksu ilçesinde pazar alışverişine giden baba ve oğlunun yaşadığı iki katlı evde yangın çıktı.
Antalya'nın Manavgat ilçesinde ormanlık alan içerisine dökülen çöp ve molozlardan çıktığı değerlendirilen orman yangınında 4 dönüm kızılçam ormanı yandı.
Antalya’nın Manavgat ilçesinde tepelik alanda çıkan yangın korku dolu anların yaşanmasına neden olurken, itfaiye ekiplerinin çabası sayesinde yerleşim yerlerine ulaşmadan söndürüldü.
Antalya'nın Aksu ilçesinde ormanlık alanda yangın çıktı.
Antalya’nın Kumluca ilçesinde çıkan yangın, havadan ve karadan müdahale sonucu büyümeden kontrol altına alındı.
Antalya'da 5 gün önce çıkan yangında evleri ve topladıkları hurdalar küle dönen 2 aile, başlarını sokabileceği yeni bir yuva bekliyor. c
Yorumlar (0)