Sağlık Bakanlığının atamasıyla Antalya İl Sağlık Müdürü olan Doç. Dr. Oğuz Karahan yeni görevine başladı. Karahan, “’Turizmin Başkenti Antalya’da bu göreve layık görülmek benim için büyük bir mutluluktur” dedi.
Şırnak Sağlık İl Müdürlüğü görevindeyken, 9 Ekim 2021 tarihinde Sağlık Bakanlığınca Antalya İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Opr. Dr. İsmail Başıbüyük’ün yerine, geçtiğimiz yıl Temmuz ayından itibaren Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi olarak görev yapan Doç. Dr. Oğuz Karahan getirildi.
Göreve başlayan Karahan, ’Turizmin Başkenti Antalya’da bu göreve layık görülmek benim için büyük bir mutluluktur. Temel hizmet ve üretim alt yapımızı tüm sağlık çalışanlarımız ve yönetim ile birlikte daha ileriye taşıyacağımıza inancım sonsuzdur. Amacımız sağlıkta kaliteden ödün vermeden halkımıza hizmet sunmak, hasta ve çalışan memnuniyetini arttırmak olacaktır’’ dedi.
1980 yılında Diyarbakır’da doğan Doç. Dr. Oğuz Karahan, Antalya İl Sağlık Müdürlüğüne atandı. Henüz 42 yaşında olan genç başhekim, uzmanlık eğitimini 2012 yılında ABD'de yaptı. Doktorasını Dicle Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü'nde yapan ve Tıbbi Biyoloji alanında da uzman olan Karahan'ın çok sayıda bilimsel yayın ve makalesi de bulunuyor.
Antalya il Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Evren EKİNGEN, Elmalı Devlet Hastanesi'ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
T:C .Sağlık Bakanlığı Antalya Sağlık İl Müdürlüğü İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Oğuz KARAHAN Kimdir ,Oğuz KARAHAN nerelidir,
Antalya İl Sağlık Müdürü Opr. Dr. İsmail Başıbüyük'ün yerine Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Oğuz Karahan atandı.
Kepez Belediyesi’nin Sağlık Merkezi çatısı altında tamamlayıcı Tıp Polikliniği’nde PRP Uygulaması, Ozon Tedavisi, Hacamat, Mezoterapi ve Akupunktur gibi yöntemlerle tamamlayıcı tedavi hizmeti verecek olan Tamamlayıcı Tıp Polikliniği açıldı.
Açtığı davayı kazanan ve 04.06.024 tarihi itibariyle yarıda kalan İl Sağlık Müdürlüğü koltuğuna bu defa Prof.Dr. unvanıyla geri dönen Oğuz Karahan, Antalya tarihinde profesör unvanıyla görev yapan ilk İl Sağlık Müdürü olarak tarihe geçmiş oldu...
Antalya'da küçük demir bilyeler atan havalı tüfek ile intihara kalkışan bir kişi ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.
Yorumlar (0)