24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Kemer’de program düzenlendi.
Kemer Kaymakamlığı koordinesinde Kemer Belediyesi’nin destekleriyle Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla program düzenlendi.
Kemer Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törenle başlayan Öğretmenler Günü programında, İlçe Milli Eğitim Müdürü Semra Bekar’ın Atatürk Anıtı’na çelenk sunumunun ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.
Program daha sonra Kemer Belediyesi Kültür Salonu’nda devam etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Semra Bekar’ın günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından, ilçe genelinde Öğretmenler Günü ile ilgili şiir, resim, kompozisyon ve öğretmenler arasında düzenlenen voleybol turnuvasında dereceye girenlere ödülleri verildi. Ödülleri, Kaymakam Solmaz, Başkan Topaloğlu ve Başsavcı Almalı verdi.
Programda, öğretmenlerin hazırladığı halk oyunu gösterileri, skeçler, solo ve müzik gösterileri sunuldu.
Programlara, Kemer Kaymakamı Ahmet Solmaz, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Cumhuriyet Başsavcısı Gamze Almalı, Kemer Jandarma Komutanı Ömer Seyhan, Kemer Sahil Güvenlik Komutanı Soner Tuna, Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürü Semra Bekar, Kemer Belediyesi Meclis Üyeleri, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Bahçeşehir Koleji Burdur Kampüsü, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde Isparta Barida Otelde bir yemek organizasyonu düzenledi. Organizasyonda kurucu, yöneticiler ve öğretmenler bir araya geldi.
Burdur'un Bucak ilçesinde, jandarma ekipleri tarafından, 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında köy okullarında görev yapan öğretmenlere çiçek hediye edildi.
Burdur'un Bucak ilçesi Alaattin Mahallesi Muhtarı İsmail Tuncer, mahallede bulunan Adnan Menderes İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret etti.
Burdur'un Bucak ilçesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen programda, emekli öğretmenlere hizmet şeref belgeleri verildi.
Burdur'da 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Cumhuriyet Meydanında düzenlenen törende, Eğitim İş Burdur Şube Başkanı Erkan Putgül, hükümetin eğitim emekçilerinin haklarını gasp ettiğini ve itibarsızlaştırdığını belirterek, mücadeleye çağırdı.
Denizli’de 24 Kasım Öğretmenler Günü törenlerle kutlandı
Yorumlar (0)