Demre Ziraat Odası tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Çiftçi Kupası Futbol Turnuvası sona erdi. Yaklaşık bir ay süren turnuvada 24 takım ve 504 sporcu katıldı. Turnuvanın kapanış törenine katılan Başkan Muhittin Böcek, Babacanlar Çiftçi Spor Takımının kupa sevincine ortak oldu.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in başlama vuruşunu yaptığı Demre Ziraat Odası Çiftçi Kupası Futbol Turnuvası kupa töreniyle sona erdi. Törene Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Demre Belediye Başkanı Gülsüm Cengiz, Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, sporcular ve Demreliler katıldı.
“Demre’miz için çalışmaya devam edeceğiz”
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bir ay süren turnuvanın ardından ödül töreninde de sporcularla ve Demrelilerle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. “Çiftçi, köylü milletin efendisidir” diyen Başkan Muhittin Böcek şöyle konuştu: “Cam seralardan çıkıp gelmiş bir belediye başkanı olarak beni bağrınıza bastınız. 4 yılı birlikte tamamlamaya çalışıyoruz. Hep birlikte Antalya’mız için Demre’miz için bütün ilçe belediye başkanı arkadaşlarımızla beraber canla başla çalışıyoruz. Bir taraftan tarımsal sulamayla bir taraftan Büyükşehir Belediyemize ait yollarımızla, yardımlarımızla, her alandaki çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Demre’mizde bugüne kadar 302 milyon TL yatırım yaptık. 154 milyon liralık planlanmış 8,5 ay içerisinde tamamlayacağımız projemiz var. Sizlere ne söz verdiysek onları gerçekleştirmek üzere çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.
Başkan Böcek konuşmasının ardından 24 takım ve 504 sporcunun katılımıyla düzenlenen Demre Ziraat Odası Çiftçi Kupası Futbol Turnuvası birincisi Babacanlar Çiftçi Spor Takımı’na kupasını takdim etti. Turnuvanın ödül törenine Rafet El Roman şarkılarıyla renk kattı. Ünlü şarkıcı sevilen parçalarını Demreliler ile birlikte seslendirdi.(İHA)
Türkiye Motosiklet Federasyonu'nun (TMF) 2024 yarış takviminde de yer alan Drag Şampiyonası 1. Ayak Yarışları, 27-28 Temmuz tarihlerinde Antalya’da Kepez Drag Pisti’nde gerçekleştirilecek.
Katıldıkları turnuvalarda elde ettikleri derecelerle Bayraklı’nın gururu olmaya devam eden Bayraklı Belediyesi sporcuları, tekvando branşında İzmir şampiyonu oldu.
23 Temmuz bugün Şampiyonlar Ligi maç programı belli oldu. Peki bugün hangi takımların maçı var? Bugün kimin maçı var? sorularının ardından 23 Temmuz maç programını derledik. Sarı-lacivertliler İsviçre ekibi Lugano’nun konuğu olacak. Peki, Bu akşam hangi maçlar var, kimin maçı var? Fenerbahçe’nin maçı bugün mü? İşte 23 Temmuz Salı maç programı!
Nevşehir Belediyesi sporcusu Buğlem Kılıç; U-11 Kadınlar Güreş Türkiye Şampiyonası’nda 54 Kg’da Türkiye Şampiyonu oldu.
Kocaeli’nde düzenlenen Yıldızlar Avrupa Kupası’nda Manisa’nın Salihli ilçesinin milli judocusu Hira Kılkış, 70 kiloda şampiyon oldu.
UEFA Şampiyonlar Ligi 2. eleme turu maçları yarın başlıyor. Fenerbahçe, İsviçre'nin Lugano takımıyla deplasmanda karşılaşacak. İşte UEFA Şampiyonlar Ligi'nde maç programı ve detaylar.
Yorumlar (0)