BBP ilk defa Korkuteli meclisinde temsil edilecek.
31 Mart'ta gerçekleşen yerel seçimler sonrası Cumhur ittifakı listesinden MHP Meclis üyesi olarak seçilen Mehmet Karakoyun istifa ederek Büyük Birlik Partisine geri döndü. Bu hamle ile birlikte Korkuteli tarihinde ilk defa Büyük Birlik Partisi mecliste temsil edilirken Mehmet Karakoyun Antalya'da da BBP'nin tek meclis üyesi oldu.
Korkuteli Belediyesi tarafından POMEM hazırlık kursuna katılan 7 adaydan 4'ü polislik sınavlarını başarıyla kazandı. Kazanan adaylar, teşekkür etmek için Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran'ı ziyaret etti.
İşlek; “Milletin seçtiği bir kişiye saygımız sonsuzdur ama geçmişe bulaşmayın. Eleştirin eleştirmek başka bir şey ama Kamu Zararı kelimesini kullanıyorsanız haddinizi bileceksiniz.” Dedi. Haber için
Antalya Korkutelililer Derneğinin ev sahipliğinde Korkuteli Altın Demlik Çay Bahçesi işletmesinde geniş katılımlı bayramlaşma etkinliğin düzenlendi.
Korkuteli’nde Kurban bayramı nedeniyle Protokol mensupları bir araya gelerek bayramlaşma töreni düzenlendi. Belediye Düğün salonunda başlayan programın ardından bayramlaşma Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma komutanlığı, Devlet Hastanesi, Polis uygulama noktası ve Şehit ailelerini ziyareti ile sona erdi.
Başkan Saniye Caran, Korkuteli'nde Halk Ekmek projesinin hayata geçtiğini duyurdu. İlk etapta 4 noktada hizmet verecek olan Halk Ekmek, sağlıklı ve uygun fiyatlı ekmekler sunacak.
MHP KORKUTELİ İLÇE BAŞKANI YAPILMIŞEV, “MHP GRUBUNUN KABUL OYUNA KARŞILIK DİĞER SİYASİ PARTİ GRUPLARININ RED OYLARI İLE TEKLİFİMİZ MECLİS GÜNDEMİNE DAHİ ALINMADI” DEDİ
Yorumlar (0)