Antalya OSB Gündüz Bakımevinde mezuniyet sevinci yaşandı. Mezun öğrenciler, mezuniyet sevincini kep atarak kutladı.
Antalya Organize Sanayi Bölgesi Gündüz Bakımevinde, mezuniyet sevinci yaşandı. Bölge Müdürlüğü İdari Hizmet Binasında gerçekleşen törende, 2024-2025 eğitim-öğretim yılında ilkokula başlayacak 6 yaş grubu öğrencilere, mezuniyet belgeleri takdim edildi. Mezuniyet belgelerini Antalya OSB Başkanı Ali Bahar, Eşi Şebnem Bahar, Bölge Müdürü İlhan Metin ve Gündüz Bakımevi Müdürü Ayşe Özlem Özel’den alan öğrenciler, başarılarını ve sevinçlerini kep atarak kutladı.
ÇEVRE VE DOĞA HASSASİYETİ
Öğrenci velilerinin yoğun katılımıyla gerçekleşen törende, “temiz bir gelecek” sloganıyla “çevre ve doğa” hassasiyetine dikkat çeken gösteriler sahnelendi. Çevre kirliliğinin yol açtığı tahribatı çocukların gözünden anlatan dans gösterileri, izleyenlerden büyük alkış aldı. Mezuniyet töreni ve yılsonu gösterisi için aylar öncesinden çalışmalara başlayan minikler, hazırladıkları gösterileri ile ailelerine unutulmaz saatler yaşattı. Yaşları 2 ile 6 arasında değişen minikler, özenle hazırlanmış sahne kıyafetleri kadar, performansları ile de göz doldurdu.
EKOLOJİK KREŞ MÜJDESİ
Mezun öğrencilere başarı dileklerinde bulunan Antalya OSB Başkanı Ali Bahar, gündüz bakımevinde evrensel standartlarda eğitim verip, çocukları en iyi şekilde geleceğe hazırlamaya çalıştıklarını ifade etti. Antalya OSB’de eğitime yapılan yatırımı hatırlatan Bahar, “Gündüz Bakımevimiz, daha açıldığı ilk yıl, Antalya’nın en iyi kreşlerinden biri olmuştu. Geride bıraktığımız 8 yılın sonunda, Antalya’nın en iyi kreşi olduğumuzu görmekten büyük bir onur duyuyorum. Gündüz bakımevimizin hizmet ve eğitim kalitesini artırmak için kendimiz ile yarış halindeyiz. Yeni bir şey planlıyoruz ve bu hafta ihalesini yapacağız. Nasıl Türkiye’nin en iyi teknik kolejini yaptıysak, nasıl Türkiye’nin en iyi OSB’sini vücuda getirdiysek şimdi de Türkiye’nin en iyi ekolojik kreşini yapacağız. Antalya OSB’ye OSİAD’ımız ile bir ekolojik kreş kuracağız. Gelecek yılın Mart ayında Türkiye’nin en iyi ekolojik kreşini Antalya OSB’nin içerisine yerleştirmiş olacağız” dedi.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Atatürk Sanat ve Meslek Kurslarında (ATASEM) eğitim gören kursiyerlerin yıl boyunca aldıkları eğitimin ardından hazırladıkları el emeği ürünler yılsonu sergisiyle ziyarete açıldı.
Mersin'in merkez ilçe Yenişehir Belediyesince, sokak hayvanları için Geçici Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi yapılarak hayata geçirildi.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, çalışan ailelere yönelik önemli bir projeyi müjdeledi. Detaylar haberimizde...
Mersin Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanlığı bünyesinde hizmet veren Kaşlı Geçici Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi, 3 yılda 126 bin 728 talebe yanıt vererek, binlerce patili dostun yaşamına dokundu.
Kuşadası Belediye Bandosu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde kent genelindeki bakımevlerine sürpriz yaptı. Bakımevlerini ziyaret ederek marşlar çalan bando, çalışanlar ve sakinlerine Cumhuriyetin ilanının 100’üncü yıl coşkusunu doyasıya yaşattı.
Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın ilçeye kazandırdığı gündüz bakımevlerinde eğitim gören çocuklar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100’üncü yılını renkli etkinliklerle kutladı.
Yorumlar (0)