Antalyaspor Yüzme Takımı’ndan 2 sporcu, Samsun’da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası’nda yarışacak.
Bolu’da düzenlenen 11-12 Yaş Bölge Müsabakalarına katılan Antalyaspor Yüzme Takımının genç sporcuları Beste Beyoğlu ve Lidya Erdoğan; elde ettikleri dereceler sonucunda A4, A3 ve A2 barajlarını geçti. 2 sporcu aralık ayı içerisinde Samsun’da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası’na katılma hakkı kazandı.
Denizli'de düzenlenen Türkiye Triatlon Federasyonu’nun Bölgesel Triatlon Ligi takviminde yer alan 5. bölge final yüzme ve koşu etaplarının bulunduğu Aquatlon Yarışları'nda Devamı haberimizde...
Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından düzenlenen 10 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi Bölge Müsabakalarında Antalyaspor yüzme takımının toplam 6 minik yüzücü ilk ulusal yarışta kürsüye uzandı.
Antalyaspor Yüzme Takımı, Türkiye Yüzme Federasyonu (TYF) tarafından düzenlenen 7-8 Yaş Ulusal Gelişim
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ) hizmet bölgelerinde yoğun klima kullanımı nedeniyle elektrik tüketiminde rekor artış yaşandı. Peki elektriksiz kalır mıyız? AEDAŞ acil eylem planı devrede. Antalya'da 23 Temmuz'da tüketim yüzde 14,3 artarak 58.606 MWh'ye ulaştı.
Yorumlar (0)