Arpaçay Belediye Başkanlığı'nca sokak ve caddelerde bahar temizlik çalışmaları başladı.
Arpaçay Belediyesi’ne bağlı ekipleri havaların ısınmasıyla birlikte cadde ve sokaklarda temizlik çalışması başlattı. Çalışmalar kapsamında çarşı merkezi, çevre yolu ile mahallelerde genel temizlik yapılırken, kaldırımlar, park ve bahçeler tazyikli su ile yıkandı.
Konuyla ilgili olarak belediyeden yapılan yazılı açıklamada, “Belediye personeli, ilçemizin her köşesine titizlikle el atarak temizlik çalışmalarını sürdürmektedir. Çevremizi temiz tutarak sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmak için gayretle çalışıyoruz” denildi.
Arpaçay Belediye Başkanlığı Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri önce tazyikli suyla kaldırımları yıkadı. Ardından oluşan çöpleri de temizliyor. Belediye’nin bahar temizlik çalışmalarının devam edeceği öğrenildi.
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Uşak'ın Eşme ilçesine atanan Kaymakam Mustafa Görmüş, Vali Ergün'ü makamında ziyaret etti.
Feke Belediye Başkanı Cömert Özen, pazarda esnaf ve vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Denizli'nin Tavas ilçesinde kaybolan ve 5 gündür kendisinden haber alınamayan 25 yaşındaki Muhammet Çıralı'nın cansız bedeni, Aydın'ın Kuyucak ilçesinde bulundu.
Elazığ Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonrasında üniversite tercihi yapacak adaylara yönelik iki ayrı noktada ücretsiz tercih ve danışmanlık hizmeti sunuyor.
Karşıyaka, geçtiğimiz sezon Elazığspor formasıyla play-off şampiyonluğu yaşayan kaleci Hakan Cambazoğlu ile prensip anlaşmasına vardı.
Elazığ Hipodromu, son yıllarda üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle şehre değer katıyor. Atla Terapi Merkezi, engelli bireyler için empati parkuru, tiyatro sahnesi ve piknik alanlarıyla vatandaşlara hizmet sunuyor.
Yorumlar (0)