ATB’de başkan Ali Çandır, güven tazeledi

3 dönemdir Antalya Ticaret Borsası Başkanlığını yürüten Ali Çandır, yeniden başkan seçildi.

ATB’de başkan Ali Çandır, güven tazeledi

2009 yılından bu yana 3 dönemdir Antalya Ticaret Borsası’nın başkanlığını yürüten Ali Çandır, güven tazeleyerek 4 yıl için yetki aldı.

Antalya Ticaret Borsası(ATB), organ seçimlerinin ikinci aşaması olan yönetim kurulu, disiplin kurulu ve TOBB delegeliği seçimi için sandık başına gitti.

ATB’nin 1 Ekim’de yapılan ilk tur seçiminde, meclis üyeliğine Murat Köseoğlu, Nuri Büyükselçuk, Ahmet Yılmaz, Veli Karasu, Kadir Sarıcalar, Erdoğan Ekinci, Cüneyt Doğan, Sedat Ekici, Halil Bülbül, Hüseyin Simav, Ragıp Gök, Mert Sönmez, Adnan İngeç, Mustafa Cahit Sönmez, Ali Çandır, Tuncay Özden, Selçuk Çelebi, Hakkı Ergin Civan, Abdullah İnan seçilmişti. Meclis üyeleri seçimin ikinci turunda, yönetim kurulu, disiplin kurulu TOBB delegeleri seçildi. Seçimde Ali Çandır’ın yönetim listesi, meclis üyelerinden tam destek aldı.

"Çandır güven tazeledi"

2009 yılından bu yana 3 dönemdir ATB’nin başkanlığını yürütülen Ali Çandır, güven tazeleyerek 4 yıl için yetki aldı. Ali Çandır başkanlığındaki Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu üyeliklerine, Halil Bülbül, Cüneyt Doğan, Hüseyin Simav, Ragıp Gök seçildi.
Seçimde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) genel kurul delegeliğine Nuri Büyükselçuk, Selçuk Çelebi ve Adnan İngeç seçilirken. ATB disiplin kurulu üyeliklerine Burak Gönen, Nurettin Babaoğlu, Nuri Cengiz, Derviş Kaymaz, Mustafa Fettahoğlu, Hakan Tayfun Aydın seçildi.

"Daha fazla çalışacağız"

Çandır seçim sonrası yaptığı değerlendirmede, meclis üyelerine destekleri nedeniyle teşekkür etti. 100 yıllık geçmişe sahip ATB’nin yönetiminde bulunmanın büyük bir onur olduğunu, aynı zamanda büyük bir sorumluluk getirdiğini kaydeden Çandır, proje odaklı çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Borsa’nın yüzyıllık tarihine yakışacak, barış ortamında seçim gerçekleştirdiklerini belirten Çandır, “Demokratik haklarını kullanarak sandık başına giden tüm üyelerimize ve meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Yeni dönemde borsanın çıtasını daha da yükseltmek için çalışacağız. Fark oluşturucu çalışmalarımızla ülkemiz, kentimiz, tarım sektörümüz için daha fazla çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

ATB’de başkan Ali Çandır, güven tazelediATB’de başkan Ali Çandır, güven tazelediATB’de başkan Ali Çandır, güven tazelediATB’de başkan Ali Çandır, güven tazelediATB’de başkan Ali Çandır, güven tazeledi

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Tarım muhabirliği eğitimi tamamlandı
İş Dünyası

Tarım muhabirliği eğitimi tamamlandı

Antalya Ticaret Borsası (ATB) ile Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) arasında imzalanan protokolle hayata geçirilen Tarım Muhabirliği Eğitiminde 1 ay süren eğitim programı tamamlandı.

Başkan Ali Çandır'dan yeni yıl mesajı
Bölgesel

Başkan Ali Çandır'dan yeni yıl mesajı

Antalya Ticaret Borsası (ATB) ve Antalya Tarım Konseyi (ATAK) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır yeni yıl mesajı yayımladı.

AGC ve ATB'den Tarım Haberciliği Protokolü
İş Dünyası

AGC ve ATB'den Tarım Haberciliği Protokolü

Antalya'da çalışan gazetecileri ve iletişim fakültesi öğrencilerini tarım haberleri konusunda bilinçlendirmek, gazetecilerin; gazeteci adaylarının mesleki gelişimlerine katkı sunmak ve toplumun tarım haberleriyle ilgili doğru bilgilendirilmesini sağlamak amacıyla Antalya Gazeteciler Cemiyeti ile Antalya Ticaret Borsası arasında eğitim ve iş birliği protokolü imzalandı.

Altın Susam destek bekliyor
İş Dünyası

Altın Susam destek bekliyor

Antalya'da susam üretiminin dünü, bugünü ve yarınının konuşulduğu, susam üretiminin devamı için yapılması gerekenlerin gündeme geldiği Susam Sektörel Analiz Toplantısı yapıldı.

Başkan Çandır'dan yerli malı çağrısı
İş Dünyası

Başkan Çandır'dan yerli malı çağrısı

Antalya Ticaret Borsası (ATB) ve Antalya Tarım Konseyi (ATAK) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, 12-18 Aralık tarihlerinde kutlanan Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası nedeniyle yazılı açıklama yaptı.

ATB Ekim ayı hal endeksini açıkladı
İş Dünyası

ATB Ekim ayı hal endeksini açıkladı

ATB Ekim ayı hal endeksini açıkladı