Bahçeşehir Koleji Burdur Kampüsü, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde Isparta Barida Otelde bir yemek organizasyonu düzenledi. Organizasyonda kurucu, yöneticiler ve öğretmenler bir araya geldi.
Bahçeşehir Kolejinden Öğretmenler Günü Yemeği
24 Kasım Öğretmenler Günü için Isparta Barida Otelde düzenlenen yemek organizasyonunda Bahçeşehir Koleji Burdur Kampüsü kurucusu,yöneticileri ve öğretmenleri bir araya geldiler.
Gece Bahçeşehir Koleji Kurucusu Hurşit Çetin’nin konuşması ve tüm öğretmenlere teşekkür etmesiyle başladı. Kurucu Çetin ''Ne kadar büyük bir aile olduğumuzu bir kez daha gördüm, iyi ki aramızdasınız, öğretmenler gününüzü kutluyorum'' diyerek sözlerini sonlandırdı.
Bahçeşehir Koleji yönetimi günün anısına hazırlanan hediyeleri öğretmenlerine takdim etti.
Öğretmenlerin canlı performanslarıyla ve zeybek gösterisiyle renklenen kutlama Bahçeşehir Koleji kurucusu Hurşit Çetin,Burdur Milletvekili İzzet Akbulut,yöneticiler ve öğretmenlerin birlikte “Öğretmenler Günü” pastasını kesmesiyle son buldu.
Bu güzel gece müzik eşliğinde büyük bir coşkuyla tamamlandı…
Bahçeşehir Koleji öğrencisi Eylül Öztürk, 2024 YKS'de Eşit Ağırlık puan türünde Türkiye 114.sü olarak büyük bir başarıya imza attı. Burdur'da da 1. olan Eylül Öztürk'ü ve bu başarıda emeği geçenleri tebrik ediyoruz!
Bahçeşehir Koleji Fen Lisesi Öğrencisi Sude Balaban, BM Forumu'nda baş tartışmacı olarak konuşma yaptı ve University of Manchester'dan kabul aldı. Detaylar haberimizde...
Liselere Geçiş Sistemi Sınavında (LGS) Bahçeşehir Koleji Öğrencisi Irmak Göker tüm soruları cevaplayarak, Türkiye Birincisi oldu. Detaylar burada...
Burdur Bahçeşehir Koleji Ortaokulu öğrencisi Irmak GÖKER, LGS'de tüm soruları doğru cevaplayarak 500 tam puan alarak Türkiye birincisi oldu. Başarı Burdur'a gurur kazandırdı!
Bahçeşehir Koleji Yaz Okulu'nda 4+ yaştan 8. sınıfa kadar tüm öğrenciler için speaking club, İngilizce, spor, robotik kodlama, drama ve görsel sanatlar gibi birçok farklı branşta programlar sizleri bekliyor! Hemen başvurun ve unutulmaz bir yaz yaşayın!
Burdur Bahçeşehir Koleji Ortaokulu, 2 Haziran 2024 Pazar günü Türkiye genelinde uygulanan Liselere Geçiş Sınavı'nda (LGS) öğrencisi Irmak GÖKER ile TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ elde etmeyi başardı.
Yorumlar (0)