Yeni sezon hazırlık çalışmalarını Burdur’da gerçekleştiren Başakşehir, Özbekistan’ın Olimpik FK takımıyla yaptığı hazırlık maçından 2-0 galip ayrıldı.
Yeni sezon hazırlıklarının ilk kamp dönemini Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Spor Kamp Merkezi’nde sürdüren Başakşehir burada ikinci hazırlık maçında Özbekistan’ın Olimpik FK takımıyla karşı karşıya geldi. MAKÜ Spor Toto Stadyumu’nda gerçekleşen karşılaşmadan Başakşehir maçın ilk yarısında Leo Duarte ve Philippe Keny’nin attığı gollerle 2-0 galip ayrıldı.
Mücadeleyi tribünden takip eden Burdurlular Başakşehir’i büyük bir coşku ile destekledi.
Başakşehir’in Burdur kamp programı Pazar günü gerçekleştirecekleri üçüncü hazırlık maçının ardından pazartesi günü son bulacak.
UEFA Konferans ligi 2. eleme turlarında La Fiorita, Başakşehir'e mağlup oldu. Bunun üstüne Cumhurbaşkanı Erdoğan ekibi ve futbolcuları tebrik etti.
YKS sonuçlarının açıklanmasıyla üniversite heyecanı başladı, gençler tercihlerini rehber öğretmenleriyle birlikte yapacak
Başakşehir’de bulunan basit EYP düzeneğiyle ilgili İstanbul Valiliği yaptığı açıklamada, "El yapımı bomba süsü verilmiş düzenek içerisinde; nevi belirsiz 2 gram yanıcı toz madde maytap fitili, şeffaf renkli bant sarılı ilaç kutusu, 1 adet kalem pil olduğu görülmüştür. Düzeneği bölgeye yerleştiren şahsın kimlik tespiti ve yakalama çalışmaları devam etmektedir" denildi.
Başakşehir, yarın evinde oynayacağı Kasımpaşa ile Trendyol Süper Lig’de 20. kez karşılaşacak.
RAMS Başakşehir, yarın evinde oynayacağı Beşiktaş ile Trendyol Süper Lig’de 20. kez karşılaşacak.
RAMS Başakşehir, Trendyol Süper Lig’in 31. haftasında Beşiktaş ile evinde oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla devam etti.
Yorumlar (0)