AK Parti'de adı kulislerde konuşulan ve geçtiğimiz günlerde aday adaylık başvurusunu yapan Ahmet Altundaş, ziyaretlerini sürdürüyor.
Milletvekillerini Ankara'da daha önce ziyaret eden Bucak Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Altundaş, Burdur'un Bucak ilçesinde STK ziyaretleri gerçekleştiriyor.
Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi Başkanı Muzaffer Doğan'ın yanı sıra, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yusuf Erdoğdu, Bucak Şoförler ve Otomobilciler Cemiyeti Başkanı Arif Mayda'yı ve Bucak Servisciler Kooperatifi Başkanı Fatih Yıldız'ı ziyaret etti.
Ziyaretlerde konuşan başkan aday adayı Ahmet Altundaş, "AK Parti'de teşkilatın içerisinden gelen birisi olarak, Bucakla ilgili olumlu olumsuz tüm konuları yakından yıllardır yakından takip ediyorum. Bucaklı birisi olarak, ilçemizin en güzeline layık olduğu bilinciyle çalışmak için bu yola çıktım. Bucak'ın sorunlarını en iyi bilenlerden biri olarak, bu sorunları çözmek için elimden geleni yapacağım" dedi.
AK Parti Bucak Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Altundaş, LGS sınavında tam puan alan iki öğrenciye, tuttukları takımların formaları hediye etti.
Başkan Aday Adayı Ahmet Altundaş, Özel Bucak Meleklerim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret ederek, burada özel çocuklarla bir araya geldi.
AK Parti Bucak Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Altundaş, STK başkan ziyaretlerinin ardından birçok alanda vatandaşlarla bir araya gelirken, esnaf ziyaretlerini de es geçmiyor.
Ahmet Altundaş, Bucak Belediye Başkan Aday Adayı olarak üniversiteli gençlerle kucaklaştı.
AK Parti Bucak Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Altundaş, ziyaretlerini Pazar Pazarında sürdürdü.
AK Parti Bucak Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Altundaş, İncirdere Köyünde vatandaşlarla bir araya geldi.
Yorumlar (0)