Burdur / Bucak

Başkan Adayı Kızıltan Sert Çıktı: “PKK ile Birlikte Hareket Edeni Allah Kahretsin!”

Saadet Partisi Bucak Belediye Başkanı Aday Osman Kızıltan, yazılı bir basın açıklamasında bulundu. Başkan adayı Kızıltan'ın açıklaması şöyle:

Başkan Adayı Kızıltan Sert Çıktı: “PKK ile Birlikte Hareket Edeni Allah Kahretsin!”

Saadet Partisi Bucak Belediye Başkanı Aday Osman Kızıltan, yazılı bir basın açıklamasında bulundu.

Başkan adayı Kızıltan’ın açıklaması şöyle:

“Seçim kampanyasının başlaması ile partimiz çeşitli yerel programlarda kendisini anlatmaya çalışmaktadır. Bu çalışma sürecinde her seçim olduğu gibi bu seçimde de bizlere projelerimizi anlatma fırsatı verilmemektedir, sebebi ise iktidar elinde bulundurduğu basın gücü ile her gün başka başka iftiralar ile bizleri halkımız nazarında itibarsızlaştırma çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Bu haftanın yeni iftirası ise Saadet Partimizin PKK ile birlikte hareket ettiğidir, şimdi sizlere soruyoruz;

1: Çözüm sürecini yönetemeyip çözülme sürecine çeviren kimlerdi?

2: Teröristler ile sınırda halay çekip ağlayanlar ve onları topraklarımıza konvoy ve şenliklerle davet edenler kimlerdi?

3: Terörist başı Apo’ya sayın diye hitap edenler kimlerdi?

4: Fetöye memleketimin topraklarını parselleyeler kimlerdi?

5: FETÖ milyarlarca doları yurt dışına kaçırırken göz yumanlar kimler di?

6: Suriye’ye terör örgütlerinin finansörü ABD’yi adalet getirmesi için davet eden kimlerdi?

7: Irak’ı işgal eden ABD’ye zemin hazırlayan ve incirliği ABD nin emrine veren kimlerdi?

8: 2019 TBMM Başkan Vekillerini Seçenler kimler?

10: Filistinin başkenti, bizlerin ikinci kıblesi mescid-ş aksanın bulunduğu Kudüs’ün %84’ünü İsrail’e verip ardından batı küdüs islamındır diye şov yapıp halkımızı kandıranlar kimlerdi?

Bu soruların daha yüzlercesini sorabiliriz fakat uygun bulmuyorum.

Eğer ki şahsım ve teşkilatlarımız PKK ile beraber ise Allah cc bizim belamızı bugün versin yarına koymasın, ammaa eğer ki bu bir iftira ise Allah o iftirayı atanların belalarını versin mi? diye sormak istiyoruz? Amin diyebilecekler mi?, bizler bu duaya binlerce kez amin diyebiliriz, ama AkP.li yöneticiler diyebilir mi bunu bilmiyoruz.

Hırsız en fazla ev sahibinden korkarmış, ama korkularının ölümlerine faydası olmayacak, sevgili halkım unutmayalım ki yalan söyleyen, iftira atan, emanete ihanet eden, sözünde durmayan, yalancı şahitlik edenlerden müslüman olmadığı gibi yönetici hiç olmaz.

Hırsızlıkta, yetim malını yemede artık öyle bir noktaya geldiler ki insanların gelecek ile ilgili umutlarını bile çaldılar, şimdi kalkmışlar gönül işi diyorlar, artık hırsızlıkta gelinen son nokta ile gönül çalma işine soyundular, biz kendi içimizde buna siyapol diyoruz, siyapol nedir diye soracaksınız, siyapol iktidarın kendi kendine muhalefet yapması demektir, bu sayede ben ne yapayım elimden gelen bunu bilinç altına işleme çabasıdır.

Bu 17 yıllık lafla yürüyen peynir gemisine artık aldırmayın, her Cuma hutbesinde söylendiği gibi Allah Bizlere Düşünüp Tutalım Diye Öğütler verir cümlesinden ders alalım, düşünmeyi kenara bırakmayalım, AkP. İktidarı insanları borca esir etti, diziler ile aileyi, filmler ile gençlerimizi bitme noktasına getirdi, ve inanın bana halkın ne düşündüğü umutlarında bile değil, omlar için önemli olan hakkın ne konuştuğu… O yüzden sokakta herkesi boşta olsa, yaşan iftira da olsa konuşturma İçin mücadele veriyorlar, bu topraklarda hepimiz kardeşiz, kimsenin kimseye üstünlüğü Yok, insanların yarısını hain ilan ederek sadece AkP.nin bekasını gözetmekteler, ve üstelik düşünen bir birey şunu sormalı kendi kendine, eğer ki bir bela sorunu var ise bu sorunu kim bu kadar büyüttü, 17 yıllık iktidar mı yoksa biz mi?”

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  SEVDİM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Bucak Saadet Partisinden yeni seçilen CHP Başkanına Ziyaret
Bölgesel

Bucak Saadet Partisinden yeni seçilen CHP Başkanına Ziyaret

Saadet Partisi Bucak İlçe Başkanı Sayın Osman Kızıltan ve Yönetim Kurulu, İlçe Başkanımız Av. Ahmet Sedat Oktay’a hayırlı olsun Ziyaretinde bulundu. Oktay, Saadet Partisi’nin Millet İttifakı’nda yer almasıyla mevcut iktidar tarafından oluşturulmaya çalışılan toplumsal ayrışma …

Başkan Adayı Osman Kızıltan Projelerini Videoyla Duyurdu
Bölgesel

Başkan Adayı Osman Kızıltan Projelerini Videoyla Duyurdu

Saadet Partisi Bucak Belediye Başkan adayı Osman Kızıltan, projelerini hazırladığı video ile duyurdu.Sosyal medyada bir hayli dikkat çeken Başkan adayı Osman Kızıltan'ın videosunda Bucak'ta Saadet Belediyeciliğini gerçekleştireceklerini söyledi. İŞTE OSMAN KIZILTAN'IN VİDEOSU!

Genç Başkan Adayı Tokalaşmadık Vatandaş Bırakmadı
Bölgesel

Genç Başkan Adayı Tokalaşmadık Vatandaş Bırakmadı

Saadet Partisi Bucak Belediye Başkan adayı Osman Kızıltan, seçim ziyaretleri kapsamında dün Perşembe Pazarı'nı partililerle birlikte ziyaret etti. Başkan adayı Kızıltan, gençliğin verdiği enerji ile sıkılmadık el bırakmadı. Pazar esnafına hayırlı işler dileyen Başkan adayı Osman …

Osman Kızıltan Bir Projesini Daha Açıkladı
Bölgesel

Osman Kızıltan Bir Projesini Daha Açıkladı

Saadet Partisi Bucak Belediye Başkan adayı Osman Kızıltan bir projesini daha açıkladı.Başkan adayı Kızıltan yeni projesiyle güneş enerjisini kullanarak elektrik masraflarını aza indirmek için çaba göstereceklerini belirtti. Başkan adayı Kızıltan açıklamaasında,

Osman Kızıltan Başkan Olursa Bakın Bucak’a Ne Yapacak?
Bölgesel

Osman Kızıltan Başkan Olursa Bakın Bucak’a Ne Yapacak?

Saadet Partisi Bucak Belediye Başkan adayı Osman Kızıltan projelerini açıklamaya devam ediyor. Başkan adayı Kızıltan, belediye başkanı olması durumunda ilçe girişlerinin şanına yakışır şekilde düzenlenerek kemer yapımının olacağını açıkladı. İŞTE O PROJESİ

Başkan Adayı Kızıltan’dan Videolu Proje Tanıtımı!
Bölgesel

Başkan Adayı Kızıltan’dan Videolu Proje Tanıtımı!

Saadet Partisi Bucak Belediye Başkan Adayı Osman Kızıltan,Bucak ilçesi için yapacağı projeleri esprili bir video tanıtımı ile açıkladı.Sosyal medyada bir hayli ilgi gören videoda hem vatandaşların isteklerini cevaplayan Başkan Adayı Osman Kızıltan hem de yeni …