Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, 2024-2029 yılları arasında hayata geçirmeyi planladığı projeleri açıklamaya devam ediyor.
Projeleriyle dikkat çeken Başkan Ümit Alagöz Etüt Merkezi projesini duyurdu:
Alagöz'ün açıklamasına göre, “Atatürk Orta Okulumuz karşısında kaba inşaat çalışmaları başlayan projemiz ile atanamayan 3 Öğretmen arkadaşımızı istihdam ederek öğrencilerimize ücretsiz eğitim desteği vereceğiz.” sözlerini kullandı.
Alagöz, Güvenilir internet ağı, sessiz ve huzurlu ödev yapma alanları ile öğrencilerimizin ve velilerimizin ihtiyaç duydukları bir projeyi 2024-2025 Eğitim Öğretim sezonuna kadar tamamlanacağını da belirtti.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, Burdur Ülkü Ocakları Başkanlığı'nda gerçekleştirilen devir teslim töreni ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, yaptığı açıklamada, 2. Etap doğalgaz alt yapı kazı ve döşeme çalışmalarının Göktürk Mahallesi bölgesinden başladığını duyurdu.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, uzun süredir kanser tedavisi gören mesai arkadaşı ve meslektaşı Erhan Sert'in vefat ettiğini üzüntüyle duyurdu.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz ve Belediye Başkan Vekili Nasuh Özyurt, İl Genel Meclis Başkanı Levent Tokmaker'ı makamında ziyaret etti.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, torunu Gülsüm İlay'ın dünyaya gelmesiyle ilk kez dede olma mutluluğunu yaşadı. Alagöz, torununa sevgisini ve hayallerini dile getirdi.
Yorumlar (0)