Burdur Haber! Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, son zamanlarda kendisine yönelik tehditlere sert tepki gösterdi. Yalan yanlış ifadelerle halkı kin ve nefrete teşvik eden zihniyetin demokrasiye ve halka darbe yapmaya çalıştığını savunan Alagöz, 10 yıllık başkanlık döneminde bu tür olaylarla hiç karşılaşmadığını söyledi.
Alagöz, "Yalan yanlış ifadeler ile halkı kin ve nefrete teşvik ederek kamu kurumlarını meşgul eden hatta seçilmiş bir Belediye başkanını alanen tehdit eden zihniyetin tek arzusu demokrasiye ve Vatandaşımızın iradesine darbe yapmaktır. 10 yıldır sürdürdüğüm Belediye Başkanlığı görevimde hiç yaşamadığımız bu olayların bugün neden yaşandığını herkes sorgulamalıdır." dedi.
Tehditlerin ardından Alagöz, "Başkan evine girip çıkarken kendine dikkat etsin" diyen kişi hakkında suç duyurusunda bulunmak için İlçe Emniyet Amirliği'ne gitti.
Alagöz, Tefenni halkına seslenerek, "İlçe halkım hiç merak etmesin Tefenni büyük hedeflere yürüyüşünü devam ettirecektir." ifadelerini kullandı.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, Burdur Ülkü Ocakları Başkanlığı'nda gerçekleştirilen devir teslim töreni ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, yaptığı açıklamada, 2. Etap doğalgaz alt yapı kazı ve döşeme çalışmalarının Göktürk Mahallesi bölgesinden başladığını duyurdu.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, uzun süredir kanser tedavisi gören mesai arkadaşı ve meslektaşı Erhan Sert'in vefat ettiğini üzüntüyle duyurdu.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz ve Belediye Başkan Vekili Nasuh Özyurt, İl Genel Meclis Başkanı Levent Tokmaker'ı makamında ziyaret etti.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, torunu Gülsüm İlay'ın dünyaya gelmesiyle ilk kez dede olma mutluluğunu yaşadı. Alagöz, torununa sevgisini ve hayallerini dile getirdi.
Yorumlar (0)