DENİZLİ (İHA) – Çameli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Çameli Belediye Başkan Adayı Cengiz Arslan, seçim yoğunluğuna rağmen Çameli Belediyespor’u Yeşilyuvaspor maçında yalnız bırakmadı.
Çameli Belediyespor ve Yeşilyuvaspor arasında oynanan maçı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Adayı Cengiz Arslan, AK Parti İlçe Başkanı Cengiz Yılmaz, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Nesibe Keskin, Belediye Meclisi Üyeleri ve Belediye Meclisi Üyesi adayları ile AK Parti Kadın Kolları üyeleriyle birlikte tribünden takip etti. Sporun gerektirdiği ahlak ve nezaket çerçevesinde gerçekleşen maçta Çameli Belediyespor ve Yeşilyuvaspor 2-2 berabere kaldı.
Her iki takım sporcularını tebrik eden Başkan Arslan, “Takımımızda oynayan oyuncularımıza bizleri mücadeleleriyle gururlandırdıkları için teşekkür ediyoruz. Tebrikler Çameli Belediyespor” dedi.
25. Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Cemil Çiçek, Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş’ı makamında ziyaret etti.
Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, yaz spor okulları kapsamında tenis branşında eğitim alan sporcularla buluştu.
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Hasköy-Teknepınar Bulvar Yolu yapım çalışmasına aralıksız bir şekilde devam ettiklerini belirtti.
Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, yapımı devam eden Talas Millet Bahçesi’nde incelemelerde bulundu. Yürütülen çalışmaları ve gelinen aşamayı yerinde gören Başkan Yalçın, yetkililerden bilgi aldı.
Nazilli Belediye Başkanı Dr. Ertuğrul Tetik, aşırı yağışlar nedeniyle ağaçların devrildiği Millet Bahçesi bölgesinde incelemelerde bulundu.
İzmir’de kırsal alanın korunması ve kalkınması için kurulan Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, yerel paydaşlarla sahaya inmeye başladı.
Yorumlar (0)