Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek yaptığı açıklamada
Antalya'mızda sel felaketi sonrası hayatı normale döndürmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.
Yağışın etkisiyle kapanan Çallı Kavşağı Altgeçidi'nin temizleme işlemlerini tamamlayarak trafiğe açtık. Tüm ekip arkadaşlarıma yoğun uğraşları için teşekkür ediyorum. Bu zorluğun da üstesinden hep birlikte geleceğiz.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Batı Akdeniz Muhtarlar Federasyonu ve Antalya’nın 19 ilçe muhtar temsilcileriyle bir araya geldi. Detaylar haberimizde...
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret ederek Oğuzhanspor forması hediye etti. Ziyarette spor kulüpleri arasındaki iş birliği konuşuldu.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in Kumluca’ya kazandırdığı yaklaşık 7 bin metrekarelik Atatürk Stadyumu’nda tüm yapısal imalatlar tamamlandı.
Projenin, ikinci ayağı Büyükşehir Belediyesinin Konyaaltı Varyant EKDAĞ Sosyal Tesisleri’nde deniz ve kıyı temizliğiyle başladı.
Antalya Büyükşehir Belediyesi üretimin her alanında vatandaşların yanında olmayı sürdürüyor.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanlığı'na seçilmesinin ardından 2021 yılından bu yana yapılmayan Antalya Şehircilik ve Teknoloji Fuarı'nı yeniden hayata geçireceklerini açıkladı.
Yorumlar (0)