Fide, fidan ve tohum destekleriyle çiftçinin her konuda yanında olan Antalya Büyükşehir Belediyesi, Serikli çiftçilere 700 adet zeytin fidesi hibe etti.
Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin, Başkan Muhittin Böcek’in yerelden kalkınma hedefiyle çiftçiye yönelik destekleri tüm hızıyla devam ediyor. Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Serik’te zeytin fidesi desteğinde bulunarak, çiftçinin sağlıklı, kaliteli fide ve fidanlara ulaşmasını ve yatırım maliyetinin düşürülmesine katkı sağladı.
Büyükşehir Belediyesi’nin fidan desteğinden yararlanan üretici Hamdi Genç, “Zeytin fidanlarımızı aldık. Dilekçelerimize çok hızlı geri dönüş oldu. Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Çiftçi İrfan Akçay ise; “Belediyemizin fide desteğinden yararlanmak için müracaat etmiştim. Fidanlarımıza kavuştuk. Muhittin Başkanımıza çiftçinin yanında olduğu için müteşekkiriz” diye konuştu.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Batı Akdeniz Muhtarlar Federasyonu ve Antalya’nın 19 ilçe muhtar temsilcileriyle bir araya geldi. Detaylar haberimizde...
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret ederek Oğuzhanspor forması hediye etti. Ziyarette spor kulüpleri arasındaki iş birliği konuşuldu.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in Kumluca’ya kazandırdığı yaklaşık 7 bin metrekarelik Atatürk Stadyumu’nda tüm yapısal imalatlar tamamlandı.
Projenin, ikinci ayağı Büyükşehir Belediyesinin Konyaaltı Varyant EKDAĞ Sosyal Tesisleri’nde deniz ve kıyı temizliğiyle başladı.
Antalya Büyükşehir Belediyesi üretimin her alanında vatandaşların yanında olmayı sürdürüyor.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanlığı'na seçilmesinin ardından 2021 yılından bu yana yapılmayan Antalya Şehircilik ve Teknoloji Fuarı'nı yeniden hayata geçireceklerini açıkladı.
Yorumlar (0)