İYİ Parti Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan ve yönetim kurulu üyeleri Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret etti. Başkan Böcek, planlı, kurallı, kimlikli bir kent yönetimi anlayışı çerçevesinde ittifak üyeleriyle hizmet üretmeye devam edeceklerini söyledi.
İYİ Parti Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan ve Yönetim Kurulu üyeleri Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i makamında ziyaret etti. Başkan Böcek’e iadeyi ziyaret gerçekleştiren İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan ve yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediyesi’nin deprem bölgesinde yaptığı çalışmalar için Başkan Böcek’e teşekkür etti. Millet ittifakı üyelerinin her türlü fikre saygı gösterdiğini belirten Vahdet Afşin Karacan, “Millet ittifakı ve altılı masa aynı zamanda memleketin geleceği için çabalayan her türlü fedakarlıkta bulunmaktan kaçınmayan, sağlam ayaklarla kurulmuş bir masadır. Bizlere düşen bu birlikteliği önümüzdeki süreçte en güzel şekliyle yerelde de gösterebilmektir” dedi.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek de İYİ Parti’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Böcek, pandemi başta olmak üzere büyük Manavgat Yangını, Kumluca, Finike Sel felaketi ve ardından Türkiye’yi yasa boğan büyük depreme dikkat çekerek, milletin yaralarını sarmaya çalıştıklarını söyledi. Afetlerde sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sergilediklerini anlatan Başkan Böcek, “Biz bize oy veren vermeyen herkesin emrindeyiz. Kimseyi ötekileştirmeden, planlı, kurallı, kimlikli bir kent için tüm paydaşlarımızla, STK’larla birlikte çalışıyoruz. Siyaset uzlaşı işidir. Birlik ve beraberlik için farklı görüşler ortaya atılır ama önemli olan Türkiye Cumhuriyeti’dir. Üç gündür Ankara’daydık güzel şeyler oldu. Millet ittifakı her şeye rağmen devam etme kararı almıştır. Halil İbrahim Sofrası bütünleşerek devam edecek. Birlikteliğimiz ülkemiz için hayırlı olacaktır. Gönlümüz yüreğimiz deprem bölgesindedir” dedi.
CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Antalya ziyareti kapsamında CHP İl Başkanlığı önünde vatandaşlarla buluştu. Başkan Böcek ziyaretin anısına Özgür Özel’e, ne hediye etti
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Konyaaltı Sanayici ve İş İnsanları Derneği’nin (KONYSİAD) güz dönemi toplantısına katıldı. Antalya ve Konyaaltı için hayata geçirdiği ve önümüzdeki süreçte yapacağı çalışmaları anlatan Başkan Böcek
Sultan Akkaş ile Hayatını Birleştiren Turan Balaban 'ın Nikahını Başkan Muhittin Böcek Kıydı .
Ağalık ihalesini geçen yılın Elmalı güreş ağası Hakan Çetin 14 milyon 7 bin TL’ye tekrar aldı.671. Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri başpehlivanlığını final mücadelesinde Osman Kan’ı yenen Ali Gürbüz kazandı.
CHP'DE SULAR DURULMUYOR, ANTALYA'DA BÖCEK KIŞKIRTIYOR UYSAL TOPARLIYOR Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Antalya İlçe kongreleri, Serik ilçe kongresinin yapılması ile tamamlandı. İl kongresi ise 16 Eylül-15 Ekim tarihleri arasında yapılacak.
"Milletimizin özgürlük ve bağımsızlık yolundaki inanç, irade ve kararlılığını bütün dünyaya gösterdiği Büyük Taarruz Zaferi, yüce Türk Milleti’nin şanlı tarihindeki en önemli gurur ve iftihar günlerinden biridir" dedi. Devamı haberimizde....
Yorumlar (0)