Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan iftar sofraları binlerce Aydınlıyı bir araya getirmeye devam ediyor. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Atatürk Kent Meydanı’nda düzenlenen 5 bin kişilik iftar programında Aydınlılarla buluştu, tüm vatandaşlara hayırlı Ramazanlar diledi.
Büyükşehir Belediyesi, kentin birçok noktasında düzenlediği iftar programları kapsamında 6 ilçe ve 9 ayrı noktada 15 bin kişiye iftar yemeği verdi. Sultanhisar ilçesi Atça Mahallesi, Karpuzlu ilçesi Ulukonak Mahallesi, Nazilli ilçesi Aşağıyakacık Mahallesi ile 23 Nisan Parkı, İncirliova ilçesi Arzular Mahallesi, Germencik ilçesi Cumhuriyet Meydanı ve Efeler ilçesi Zafer Mahallesi, Osman Yozgatlı Mahallesi ile Atatürk Kent Meydanı’nda iftar sofraları kuruldu.
Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan iftar sofralarının Ramazan ayı boyunca vatandaşları buluşturmayı sürdüreceğini söyleyen Çerçioğlu; “Bereketin, barışın simgesi Ramazan ayı boyunca iftar sofralarımızı vatandaşlarımızla buluşturmaya, paylaşmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. Vatandaşlar, kurulan iftar sofraları için Çerçioğlu'na teşekkür etti.
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Uşak'ın Eşme ilçesine atanan Kaymakam Mustafa Görmüş, Vali Ergün'ü makamında ziyaret etti.
Feke Belediye Başkanı Cömert Özen, pazarda esnaf ve vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Denizli'nin Tavas ilçesinde kaybolan ve 5 gündür kendisinden haber alınamayan 25 yaşındaki Muhammet Çıralı'nın cansız bedeni, Aydın'ın Kuyucak ilçesinde bulundu.
Elazığ Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonrasında üniversite tercihi yapacak adaylara yönelik iki ayrı noktada ücretsiz tercih ve danışmanlık hizmeti sunuyor.
Karşıyaka, geçtiğimiz sezon Elazığspor formasıyla play-off şampiyonluğu yaşayan kaleci Hakan Cambazoğlu ile prensip anlaşmasına vardı.
Elazığ Hipodromu, son yıllarda üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle şehre değer katıyor. Atla Terapi Merkezi, engelli bireyler için empati parkuru, tiyatro sahnesi ve piknik alanlarıyla vatandaşlara hizmet sunuyor.
Yorumlar (0)