Burdur / Bucak

BAŞKAN DOĞANDAN MOTİVASYON YEMEĞİ “GELİN BİRLİK OLALIM “

27 Şubat 2020 Perşembe günü saat 19:00’da Çamlaraltı Orman İçi Dinlenme Tesislerinde yemek düzenlendi. Yemeğe Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Belediye Başkan Yardımcısı Yasin Çiçek, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Oğuz, Bucak Ticaret ve Sanayi …

BAŞKAN DOĞANDAN MOTİVASYON YEMEĞİ “GELİN BİRLİK OLALIM “

27 Şubat 2020 Perşembe günü saat 19:00’da Çamlaraltı Orman İçi Dinlenme Tesislerinde yemek düzenlendi.  Yemeğe Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Belediye Başkan Yardımcısı Yasin Çiçek, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Oğuz, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Mecikoğlu, Bucak Ziraat Odası Başkanı Bilal Özel, Oğuzhanspor Kulüp Başkanı Zeki Doğan, Oğuzhanspor Kulübü Basın Sözcüsü Mustafa Doğan, kulüp yönetimi, antrenörler ve futbolcular bir araya geldiler.

Birlik ve beraberlik ruhunun yaşatılması ve futbolculara moral olması sebebiyle düzenlenen yemekte konuşan Bucak Belediyesi Oğuzhanspor Kulübü Basın Sözcüsü Mustafa Doğan:  “Burada toplanmamızın en büyük amacı hep birlikte takımımızın arkasında olduğumuzu göstermektir. Futbolcularımızın arkasındayız. Oğuzhanspor için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Futbolcularımız teknik kadromuz yöneticilerimiz yönetim kurulumuz Oğuzhanspor için elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Takımımızı kümede tutarak üst sıralara çıkarmak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

“GELİN BİRLİK OLALIM”

Bucak halkından destek beklediklerini söyleyen Basın Sözcüsü Doğan: “Taraftarımızdan, sporseverlerden beklentimiz takımımıza destektir. Hafta sonu oynanacak maça tüm halkımızı davet ediyoruz. Gelin birlik olalım ve takımımıza destek çıkalım” diye konuştu

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal: “Sayın kulüp başkanım moral olması açısından futbolcularımızla bizi yemekte buluşturduğu ve bu güzel jestleri için her şeyden önce kulüp başkanımıza teşekkür ediyorum. İyi bir ikinci sezon başlangıcı yaptık ama futbolcularımız ne kadar iyi oynamış olsa da hakemlere takılıyoruz. En son ki maçta elle atılan golü görmeyip gol geçerli sayıldı.  Oyuncularımız maçın ardından ilçemize büyük bir hüzün ile geri döndüler.Futbolcularımızın moralini yükseltmek için bugün burada birlik ve beraberlik yemeğinde buluştuk. Sayın kulüp başkanıma bu gece için teşekkür ediyorum. Bundan sonraki maçlarımız için de futbolcularımıza başarılar diliyorum. Sezonu güzel bir sonuçla tamamlayacağımıza eminim, hepinize saygılar sunuyorum ” dedi.

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  SEVDİM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Bucak'ta yüzme kursu kayıtları başladı
Yerel Yönetim

Bucak'ta yüzme kursu kayıtları başladı

Bucak Belediyesinin öncülüğünde Bucak’ta “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” Projesi kapsamında portatif yüzme havuzu kuruldu. Bu yıl yaklaşık 1500 çocuğa yüzme kursu verilecek.

Bucak Belediyesinden çevre haftasında geri dönüşüm parkı
Yerel Yönetim

Bucak Belediyesinden çevre haftasında geri dönüşüm parkı

Gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir çevre bırakmak hedefiyle çalışmalarını her geçen gün arttıran Bucak Belediyesi, 5 Haziran Çevre haftasında çevresel yatırımlarına bir yenisini daha ekliyor.

Bucak Belediye Personeli Sağlık Taramasından Geçti
Yerel Yönetim

Bucak Belediye Personeli Sağlık Taramasından Geçti

Bucak Belediye çalışanları Mobil sağlık aracı ile Bucak Belediyesi’nin Teknik Hizmetler Binası ile Ana Bina önünde geniş kapsamlı sağlık taramasından geçti. İşte detaylar...

Bucak'ta kitap şenliği
Etkinlik

Bucak'ta kitap şenliği

Bucak Belediyesi ve Yazarlar ve Şairler Dayanışma Derneği (Yazşader) Burdur İl temsilciliği işbirliği ile 2-3-4 Haziran 2023 tarihlerinde Kitap Şenliği (Butik Kitap Fuarı) düzenleniyor.

Bucak Belediyesi'nden altyapıya güçlü yatırım
Yerel Yönetim

Bucak Belediyesi'nden altyapıya güçlü yatırım

Bucak Belediyesi ekipleri Bucak’ta “güçlü altyapı sağlam gelecek” şiarıyla daha güçlü bir altyapı hedefi doğrultusunda sorunsuz altyapı için planlı bir şekilde çalışmalarına devam ediyor.

Bucak'ta yol çalışma nedeniyle zaman zaman trafiğe kapanacak
Yerel Yönetim

Bucak'ta yol çalışma nedeniyle zaman zaman trafiğe kapanacak

Burdur'un Bucak ilçesinde taşkın koruma çalışmaları kapsamında, Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarının bir kısmında çalışma yapılıyor. İşte detaylar...