Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, belediye personeline veda ziyaretlerinde bulundu. Gürün, çalışanlara belediyeyi birlikte buraya kadar getirdiklerini söylerken, bundan sonraki süreçte en iyi şekilde hizmet edeceklerine inandığını söyledi.
Gürün, “Muğla’ya hizmet etmekten gurur duydum”
Başkan Gürün ziyarette “Ben Muğla’ya 27 yıl hekim, 25 yıl ise Belediye Başkanı olarak hizmet ettim. Bunun içinde çok mutlu ve gururluyum. Bizler 2014 yılında hep birlikte Muğla Büyükşehir Belediyesini kurduk. Sizlerle birlikte belediyemizi büyüttük geliştirdik ve bugünlere getirdik. Görev sürem bugün akşam itibariyle resmi olarak doluyor. Bugüne kadar bir aile olarak hepimiz aynı yolda yürüdük. Görev süremin dolması ile birlikte yeni bir yönetim şekliniz olacak. Ancak ben inanıyorum ki büyük bir özveri ve başarıyla çalışmaya devam edeceksiniz. Benim sizlere sivil hayatta da kapım açık. Üzerinizde en ufak bir emeğim varsa sizlere helal olsun, bende sizlerden helallik istiyorum” dedi.
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün 1999 yılında başladığı ve 5 dönem yürüttüğü belediye başkanlığı görevini 2024 yerel seçimlerinde aday olmama kararı alarak noktaladı.
25. Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Cemil Çiçek, Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş’ı makamında ziyaret etti.
Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, yaz spor okulları kapsamında tenis branşında eğitim alan sporcularla buluştu.
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Hasköy-Teknepınar Bulvar Yolu yapım çalışmasına aralıksız bir şekilde devam ettiklerini belirtti.
Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, yapımı devam eden Talas Millet Bahçesi’nde incelemelerde bulundu. Yürütülen çalışmaları ve gelinen aşamayı yerinde gören Başkan Yalçın, yetkililerden bilgi aldı.
Nazilli Belediye Başkanı Dr. Ertuğrul Tetik, aşırı yağışlar nedeniyle ağaçların devrildiği Millet Bahçesi bölgesinde incelemelerde bulundu.
Yorumlar (0)