Vatandaşlarla her zaman iç içe olan Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, hastanede tedavi gören vatandaşları unutmadı.
Burdur'un Gölhisar ilçesinde yaptığı hizmetlerle adından bahsettiren Başkan İbrahim Sertbaş, Devlet Hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Başkan Sertbaş, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, "Tedavi gören değerli hastalarımızı ziyaret ettik. Rabbim tüm hastalarımıza şifalar nasip eylesin. Sevginiz, ilginiz ve dualarınız bize güç veriyor. Daha güzel yarınlar için birlikte çalışmaya devam edeceğiz." sözlerini kullandı.
Yaz aylarında artan sıcaklık nedeni ile çocuklarda bazı hastalıkların görülme sıklığının arttığını belirten Gaziantep Özel ANKA Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Mehmet Gözübüyük, ishalin özellikle çocuklar için büyük tehlike oluşturduğuna dikkat çekti.
AK Parti Burdur İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Çavdır ilçemize yapımına başlanan 10 yataklı ilçe entegre hastanesindeki çalışmaların hızla devam ettiği müjdesi verildi.
Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan ve Başsavcı Vekili İsa Tuncay, Eskişehir'de düzenlenen uyuşturucu operasyonu sırasında yaralanan polis memuru Hasan Keskin'i tedavisinin devam ettiği Yunus Emre Devlet Hastanesi'nde ziyaret etti.
Memorial Kayseri Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Ufuk Ertural, yaz aylarında gidilen köy, bağ ve bahçe gibi alanlarda; kaynağının neresi olduğu bilinmeyen kuyu ve kaynak sularının tüketilmemesi gerektiğini söyledi.
Hayırsever Uslu Ailesinin merhum Sermin Uslu anısına Bünyan Devlet Hastanesi'ne bağışladığı mamografi cihazı, İlçe Kaymakamı Turgut Gülen, Belediye Başkanı Selahattin Metin, Hastane Başhekimi Dr. Nuri Çakır, ilçe protokolü ve hayırseverlerin katılımı ile gerçekleşen törenle hizmete sunuldu.
Sağlık turizmi çalışmalarını hızlandıran Medical Point Hastaneler Grubu, bugüne kadar yaklaşık 100 bin hastayı iyileştirdi. Veysi Kubba, “Dünya standartlarında hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.
Yorumlar (0)