Yüreğir’de gerek sosyal belediyecilik gerekse hizmet belediyeciliği anlayışıyla projeler ortaya koyan Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir’i vatandaşlar takdir ediyor.
Kocaispir, ilçeye değer katan ve modern kent kimliği kazandıran projeleri tek tek hayata geçirirken, sosyal, kültürel ve eser belediyeciliği anlayışıyla çalışmalar yürütüyor. İlçeye kazandırdığı yatırımlar ve vatandaşa yakın ilgisinden dolayı Kocaispir, mahalle ziyaretlerinde yoğun ilgi görüyor.
Yüreğir’de sosyal belediyecilik alanında önemli hizmetler yapan Kocaispir her geçen gün projelerine bir yenisini ekliyor. Yaptığı çalışmalarla vatandaşın takdirini toplayan Kocaispir, esnaf ve vatandaş ziyaretlerini de aksatmıyor.
Sadece seçim öncesi değil 5 yıla yaklaşan görev süresi boyunca neredeyse her gün çeşitli ziyaretler gerçekleştiren Kocaispir, sorunları yerinde görüp çözüm üretiyor.
Halkla bütünleşerek yapılacak hizmetlerin daha verimli ve isabetli olacağını belirten Kocaispir, “Çalışmalarımızda önceliğimiz tabi ki her zaman vatandaşımız oldu. Halkımız ve esnafımızın yanlarında olduğumuzu bilmesi bizim için çok önemli. Projelerimizi hizmete sunmadan önce vatandaşımıza nasıl bir artısı olur nasıl bir faydası olur diye düşünüyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ortak akılla şehrimize değer katan hizmetler üretmeye devam edeceğiz” dedi.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ) hizmet bölgelerinde yoğun klima kullanımı nedeniyle elektrik tüketiminde rekor artış yaşandı. Peki elektriksiz kalır mıyız? AEDAŞ acil eylem planı devrede. Antalya'da 23 Temmuz'da tüketim yüzde 14,3 artarak 58.606 MWh'ye ulaştı.
MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilere kapsamlı rehberlik hizmeti sunuyor. Detaylı bilgi için Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'ndeki tanıtım standını ziyaret edin.
Minik eller semaya kalktı, minik sesler ezanla birleşti. Diyanet Gençlik Merkezi'nin minik öğrencileri, ilk kez cemaatle Cuma namazı kıldı.
Kamu kurumlarındaki yöneticilere tek ücret sınırı getiren düzenleme Resmi Gazete'de yayımlandı. Yeni düzenleme 1 Ocak 2025'te yürürlüğe girecek. Detaylar için tıklayın
Yorumlar (1)
Adanalı
6 ay önce / 13.01.2024Adana'ya Yakışan Başkan İnşaallah BÜYÜKŞEHİR Belediye Başkanı Olur Helal olsun Dürüst ve Çalışkan
Beğendim 0 | Beğenmedim 0 | Cevapla