Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Emek Mahallesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştirerek vatandaşların derdini dinledi.
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Odunpazarı esnafı ile bir araya gelmeye devam ediyor. Son olarak Emek Mahallesi’nde bulunan esnafı ziyaret eden Başkan Kurt, esnafla sohbet etti, derdini dinledi. Esnafa hayırlı işler temennisinde bulunan Kurt, Emek Mahallesi’nde tek tek işyerlerine girdi, kahvehaneleri ve parkları gezdi. Mahalleyi gezen Başkan Kurt’a esnaf ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Fotoğraf çektirmek isteyen esnafın ve vatandaşın talebini yerine getiren Başkan Kurt, bol bol fotoğraf çektirdi.
Fatihte 10 gündür gelmeyen elektrik nedeniyle vatandaşlar sıkıntı çekiyorlar. Zor durumda kalan esnaf durumu geçmesi için adliyeye suç duyurusunda bulundu. Detaylar için tıklayın...
Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin, Fatih Kapalı Pazar Yeri’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Eskişehir'de trafiğe kapalı olmasına rağmen motosikletli kuryelerin geçtiği ve duyarsız sürücülerin kaldırımlarıyla birlikte park alanına çevirdiği sokaktaki esnaf, yetkililerin yardım çağrılarını dikkate almaması sonucunda kendi yöntemiyle yaşadıkları sorununa çözüm üretmeye çalıştı.
Ankara'da çalışan bir kuru temizleme esnafı, bağlı olduğu odanın 3'te 1 fiyatına ücret talep ettiği için diğer esnaf tarafından şikayet edildi.
İstanbul pastacılar odası başkanı bir süredir solunun yetmezliği yaşayan Aykut Şener geçirdiği ameliyat sonrası vefat etti.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç; güne esnaf ziyaretiyle başladı. Başkan Büyükkılıç, esnaf dükkânlarını gezip, hayırlı işler temennisinde bulundu.
Yorumlar (0)