Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Nejmi Ören ile birlikte; Bucak İlçe Tarım ve Orman Müdürü İrfan Samur'u makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Yeni görevinde Müdür İrfan Samur'a başarılar dileyen Başkan Meçikoğlu, Ziyarette, İlçemizin mevcut tarımsal durumu değerlendirilerek birlikte yapılacak çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundu.
Ziyarette Başkan Meçikoğlu'na; Bucak Orman İşletme Müdürü Mustafa Ersoy, Bucak İlçe Tapu Müdürü Özcan Taşçılar, Bucak İlçe Özel İdare Müdürü Ferruh Kanık, Bucak Kaymakamlığı İlçe Yazı İşleri Müdürü Aynur İldeniz de eşlik etti.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, oğlu İsmet'in düğün merasimine tüm Bucak halkını davet ediyor. Detaylar ve düğün programı için tıklayın.
Sosyal Güvenlik Merkezi Bucak İlçe Müdürü Selçuk Aytaç ve Burdur İl Özel İdaresi Yazı İşleri Müdürü Cemal Acar, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret etti.
TKDK Burdur İl Koordinatörü Mesut Yıldıran, MHP Bucak İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Öztürk ile birlikte Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret etti.
Burdur'un Bucak ilçesinde görev yapan muhtarlar, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret ederek ilçe ile ilgili görüş ve önerilerini paylaştı.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu ve heyeti, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nde gerçekleşen Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kurulu'nun (OSBÜK) 22. Olağan Genel Kurulu'na katıldı.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Ankara'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Detaylar burada...
Yorumlar (0)