Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, İzmir'de gerçekleştirilen, Dünyanın en büyük doğal taş fuarlarının başında gelen MARBLE "28. Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı"'nda Bucaklı ve Burdur İlimizden katılan firmaları standlarında ziyaret ederek, işlerinde kolaylıklar diledi.
İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Ticaret A.Ş (İZFAŞ) tarafından organize edilen ve Bucak'lı firmaların da katılımıyla gerçekleştirilen fuarda, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerinin fuardaki stantlarını tek tek ziyaret eden Başkan Meçikoğlu, fuarların sektörlerin gelişmesinde ve büyümesinde büyük önemi bulunduğunu, o nedenle de bu tür organizasyonlarda üyelerinin yanında olmayı önemsediklerini söyledi. Fuara katılan firmalara bereketli bir fuar ve başarı dileyerek, Fuarın İlçemize ve Ülkemize
hayırlı olmasını diliyorum" dedi.
Fuarda Başkan Meçikoğlu'na; Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Süleyman Duran, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Coşkuner, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Abdurrahman Özdemir de eşlik ederek, katılımcıları stantlarında ziyaret edip, hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, oğlu İsmet'in düğün merasimine tüm Bucak halkını davet ediyor. Detaylar ve düğün programı için tıklayın.
Sosyal Güvenlik Merkezi Bucak İlçe Müdürü Selçuk Aytaç ve Burdur İl Özel İdaresi Yazı İşleri Müdürü Cemal Acar, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret etti.
TKDK Burdur İl Koordinatörü Mesut Yıldıran, MHP Bucak İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Öztürk ile birlikte Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret etti.
Burdur'un Bucak ilçesinde görev yapan muhtarlar, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret ederek ilçe ile ilgili görüş ve önerilerini paylaştı.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu ve heyeti, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nde gerçekleşen Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kurulu'nun (OSBÜK) 22. Olağan Genel Kurulu'na katıldı.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Ankara'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Detaylar burada...
Yorumlar (0)