Burdur / Burdur

BAŞKAN MENGİ’DEN SERT SÖZLER ;3 MAYMUNU OYNAMA, GERÇEKLERİ GÖR!

Değerli Basın Mesupları ve kıymetli Kamuoyu CHP İL BAŞKANIN Sosyal medyadan yaptığı açıklamasına karşılık görüşlerimizi ifade etmek istiyorum dedi.

BAŞKAN MENGİ’DEN SERT SÖZLER ;3 MAYMUNU OYNAMA, GERÇEKLERİ GÖR!

Değerli Basın Mesupları ve kıymetli Kamuoyu CHP İL BAŞKANIN Sosyal medyadan yaptığı açıklamasına karşılık görüşlerimizi ifade etmek istiyorum;

EY CHP İL BAŞKANI;

AK PARTİMİZ Son Başbakan BİNALİ YILDIRIM Beyin büyük destekleri ile Burdur’umuza Diş Hekimliği Fakültesi kazandırdı ve İnşaatı devam ederken bir yandan da kurucu akademik kadrolar oluşturuluyor.

Hayranlıkla baktığınız hatta gidip fotoğraf çektirdiğiniz içme suyu isale hatları, Su depoları, içme suyu arıtma tesisleri, TOKi Sosyal Konutlarımız gibi birçok yatırımımızı da halkımız için İSTEMESENİZDE ELEŞTİRSENİZDE SAHİPLENMEYE ÇALIŞSANIZDA BURDUR’UMUZA DEV YATIRIMLAR YAPMAYA AK PARTİ olarak devam ediyoruz.

Sen bu yatırımlar için teşekkür edeceğin yerde, Isparta Diş Hekimliği Fakültesi Kurucu Akademisyeni ve 5 yıl görev yapmış protez dalında Doktorası olan ÖĞRETİM ÜYESİ Süleyman Faki’ye sırf AK Parti’de İl Başkanlığı görevinde bulundu diye eleştiriyorsun.

HEP SÖYLEDİK ANLAMADINIZ TEKRAR SÖYLÜYORUM;

3 MAYMUNU OYNAMA, GERÇEKLERİ GÖR!

Sen Burdur CHP İl Başkanı olduktan sonra ve hala aktif olarak yapmaktayken neden hala Belediyenin ŞİRKETİNİN MUHASEBESİNİ tutuyorsun? Etik mi? Hiç mi güvenilir, başka ihtiyacı olan Muhasebeci hemşerimiz yok. Sırf CHP yönetimlerinde olup akrabaları nerede çalışıyor bilmiyor musun? Belediye’de mi yoksa?

Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı kendi akrabalarına işe aldığında neden ses çıkarmadın?

Yetmedi işe aldıkları akrabalarının kayınpederini de belediyeden emekli etmek için çaba gösterdiklerini görmedin mi?

Özel kalem müdürlüğüne istisnai kadrodan alınan akrabaları görmedin mi?

Bunlarda yetmezmiş gibi sen kalk birde Burdur’umuzda o kadar donanımlı genç kardeşimiz varken CHP’li vekil Gamze Taşçıer’in eşi Ali Mert Taşçıer’i, Burdur Belediyesi’nde istisnai kadrodan özel kalem müdürü yapmaya kalktığı görmedin mi?

Hiçbirine ses çıkarma 11 yıl İzmir’de ve 5 Yıl SDÜ’de kurucu akademisyenlik yapmış doktorası olan Burdur’da Yeni açılan Diş Hekimliği Fakültesinde kurucu öğretim üyesi olmuş, (farklı siyasi her görüşte herkesin sevdiği ve saygı duyduğu) Hemşerimiz için gurur duyacağına çığırtganlık yapıp avaz avaz bağır.

Neden? Burdur lu biri Sadece AK Parti il başkanlığı yapmış diye.

Vatandaşlarımız; Derdi ve gücü kurdukları hayal dünyalarında sadece Show yapmak olan sizleri gayet iyi değerlendiriyor.

HALA BELEDİYEDEN ÇIKARILAN EKMEKLERİYLE OYNANAN İŞÇİ KARDEŞLERİMİZİ GÖRMÜYOR MUSUN?

2014’den 2020 yılına kadar Burdur Belediyesinden işten çıkarılanların hiç oğlu kızı yok muydu? Meclis üyelerinin oğulları kızları işe alındı yönetiminlerde bulunanların akrabaları işe alındı, oğlu kızı karısı kocası işten çıkarılan vatandaşımız değil mi liyakat esas alan anlayış egemen kılmak isteyenin kim olduğu gün gibi ortada…

Burdur’da Son Başbakan BİNALİ YILDIM Beyin büyük destekleri ve vekillerimizin büyük çabasıyla MAKÜ Diş Hekimliği Fakültesi açıldığı için teşekkür edeceğinize, tüm şartları tutarak ataması yapılan sırf AK Parti önceki dönem il Başkanı diye eleştirirsiniz. Siz Atıp tutmaya devam edin, AK Parti Güzel Burdur’uma yatırım yapmaya devam ediyor.

Bu arada İL BAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE YAKLAŞIYOR, HALİYLE SİYASETEN PİRİM TOPLAMASI ve BU TÜR ÇIKIŞLARIYLA POPÜLER OLMASI GEREKİYOR. MERAK ETME SENİ ORAYA GETİRENLER, SENDEN İYİ BAŞKAN BULAMAZ. Sen sana biçilen görevi yerine getir.

MEMLEKET İŞİ GÖNÜL İŞİDİR…

Takdir çok kıymetli Burdur Kamuoyunundur.

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  SEVDİM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Adem Korkmaz dile getirdi, Binali Yıldırım destek verdi
Bölgesel

Adem Korkmaz dile getirdi, Binali Yıldırım destek verdi

Ak Parti Burdur Milletvekili adayı Adem Korkmaz’ın siyasete girdikten kamuoyunda gündeme getirdiği Burdur’a tıp fakültesi kurulması sözüne Binali Yıldırım’dan tam destek geldi.

Burdur'a tıp fakültesi mi geliyor? Binali Yıldırım sözü verdi
Bölgesel

Burdur'a tıp fakültesi mi geliyor? Binali Yıldırım sözü verdi

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Burdur’a tıp fakültesi sözü vererek, seçimden sonra bu konunun çalışmalarını bir an önce başlatılacağını söyledi.

Başkan Meçikoğlu, Binali Yıldırım'a iş insanlarının taleplerini iletti
Bölgesel

Başkan Meçikoğlu, Binali Yıldırım'a iş insanlarının taleplerini iletti

Başkan Hasan Yalçın Meçikoğlu, son Başbakan Binali Yıldırım'a iş insanlarından gelen talepleri iletti.

Binali Yıldırım'dan dikkat çeken açıklamalar
Bölgesel

Binali Yıldırım'dan dikkat çeken açıklamalar

AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım Binali Yıldırım, “Ülkenin güvene ve istikrara ihtiyacı var, maceraya ihtiyaç yok” dedi.

Binali Yıldırım 2 gün Burdur'da olacak
Bölgesel

Binali Yıldırım 2 gün Burdur'da olacak

AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım seçim ziyaretleri kapsamında 05 ve 06 Mayıs tarihlerinde Burdur'da olacak.

BUCAK KORKUTELİ YOLU EN KISA SÜREDE BAŞLANACAK
Bölgesel

BUCAK KORKUTELİ YOLU EN KISA SÜREDE BAŞLANACAK

Pazar günü AK Parti Korkuteli ilçe teşkilatının 7’inci olağan kongresine katılan Eski TBMM Başkanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, kongrede yaptığı konuşmasında Korkuteli’ne müjdelerde verdi. Yıldırım, “Korkuteli’ne gelecek doğalgaz konusunda herhangi bir sıkıntı …